TopStar

26. února 2014 10:36

Dospělí Harry a Ron: Chtělo by to nějaké kouzlo pánové...

Jako ryšavý chlapeček byl Ruppert Grint (Ron) roztomilý. Jako obtloustlý pětadvacátník klackující se věčně po golfových hřištích už to taková sláva není. A Harry momentálně nosí účes a la Sirius Black a vypadá prostě strašně.

Daniel Radcliffe má alespoň pro svůj vzhled pádný důvod: natáčí nový film o Frankensteinovi, kde hraje asistenta Igora. K radosti svých fanynek hodlá háro shodit hned, jak to bude možné. "Nechápu, jak to může nějaký chlap nosit dobrovolně," nechal se slyšet v rozhovoru pro Telegraph. "Jen to vysušit je očistec."

Ovšem špatně oholený obtloustlý Ruppert Grint žádné pracovní vysvětlení pro svůj současný vzhled nemá. Pro britské paparazzi není žádný problém odchytit ho několikrát týdně jak paří, obvykle se pohybuje v mikině s kapucou (takže plus alespoň za oblek a košili na oficiální akci) s cigaretou v puse. Ve volném čase hraje golf a užívá si peníze, které vydělal na potterovské sáze. Hrál sice v několika nevýznamných filmech, ale zatím jeho talent leží tak trochu ladem.

Daniel (kterého odborníci označovali za mnohem horšího herce) jde naopak z role do role. Loni se vyčerpal natolik, že si musel vzít měsíc dovolenou. Pořádná výzva ho čeká i v dohledné době:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také