TopStar

17. října 2018 11:53

Markéta Škorňová

Dostaveníčko Dary a Jasminy se nekonalo: Která z nich zrušila výlet do Londýna?

Jako na potvoru jsou jak bývalá partnerka rappera Rytmuse (41) Dara Rolins (45), tak i jeho současná partnerka Jasmina Alagič (28) tváří mobilních telefonů nejmenované značky. A tak není divu, že obě dostaly pozvánku na pracovní akci do Londýna. Jenže jedna z nich na poslední chvíli cestu do Anglie odmítla. Tušíte která?

„Pro Česko je tváří naší společnosti Dara a pro Slovensko právě Jasmina. V Londýně se bude představovat nový model mobilního telefonu. Obě tam měly být a letět jedním letadlem. Dara však do britské metropole odletěla už v pátek, jelikož se chtěla potkat s kamarádkou z dětství,“ citoval server Blesk.cz zdroj blízký zpěvačce.

Tak se také stalo- Dara se opravdu sešla se svou kamarádkou Katkou a nezapomněla o tom informovat na svém Instagramu.

Jak je vám teď již jasné, tou, která pracovní výlet do Londýna zrušila, byla Rytmuse láska Jasmina. „Jasmina to zrušila. Prý kvůli zdravotním problémům. Včera natáčela show Tvoja tvár znie povedome a vypadala zdravá,“ uvedl zdroj z okolí Alagič. „Momentálně mám natáčení Tváře, a to je pro mě priorita. Se společností máme naplánované jiné akce,“ uvedla sama Jasmina pro Čas.sk.

Jestli to opravdu bylo nabitým programem krásky nebo se jen chtěla vyhnout nepříjemného setkání s Darou Rolins, to zůstává ve hvězdách. Jisté je, že by setkání nebylo nikterak příjemné vzhledem z konfliktu, který se v posledních dnech strhl mezi Darou a Rytmusem. Více o tomto sporu se můžete dočíst v článku pod textem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také