TopStar

26. února 2018 10:39

Dostihla ho karma? Ewan McGregor odešel kvůli nové přítelkyni od rodiny, ona ho poslala k vodě!

Od října loňského roku se mluvilo především o Ewanu McGregorovi (46) a jeho bouřlivém románku, kvůli kterému se herec rozhodl dokonce i rozvést. Příčinou rozpadu manželství po 22 letech byla mladičká herečka Mary Elizabeth Winstead (32). Neuběhla však dlouhá doba a Mary se rozhodla svůj vztah s Ewanem ukončit. No, jak se říká, pro dobrotu na žebrotu.

Podle médií přestaly Mary bavit věčné negativní odezvy o její osobě a označení typu ‚‚ta, co odvedla muže od rodiny‘‘. ‚‚Mary nemohla ustát, že jí někdo vyčítá rozpad manželství. Je to dost smutné, protože ještě před rokem panoval v rodině Ewana mír a láska, a najednou se táta rozhodl od rodiny odejít. Teď přišel o všechno,‘‘ nechal se slyšet jeden z McGregorových blízkých známých.

Teď se Ewanovi všichni závistivci smějí a dokonce byl herec před pár dny spatřen u domu své bývalé ženy. Že by se snažil McGregor vrátit vše do starých kolejí? Bývalá žena hvězdného herce o rozchodu muže a jeho nové milenky nevěděla, celou situaci však nekomentuje.

O románku McGregora s jeho kolegyní ze seriálu ,,Fargo" se začalo mluvit zhruba před půl rokem, tehdy byli oba herci přistiženi při vášnivých polibcích. Tato šokující událost nemile překvapila mnohé fanoušky někdejšího sexy závisláka z trháku ‚‚Trainspotting‘‘. Všichni byli přesvědčeni, že jeho manželství s Evou Mavrakis je šťastné. Ukázalo se, že manželská idylka v rodině nepanuje už dávno a manželé, kteří mají 4 dcery, se odstěhovali jeden od druhého už loni v květnu.

Ewan McGregor má na krku padesátku. Přesto se na něj ženy lepí jako vosy na med. Herec je proslulý svými zálety už od počátku své herecké kariéry. Při natáčení světoznámého snímku ,,Moulin Rouge" se údajně zapletl s herečkou Nicole Kidman. Film ,,Začátky" ho zas svedl s krásnou Melanií Laurent. Jak se říká, muži zrají jako víno. Zda to platí i v případě Ewana, to posuďte sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také