TopStar

26. června 2018 09:49

Dovolená snů? Hned po příjezdu musela žena Tomáše Kluse do nemocnice

Manželka zpěváka Tomáše Kluse (32) se rozhodla, že si udělá se svými kamarádkami holčičí mejdan u moře. Lidí se ale sešlo více než se předpokládalo a parta 25 lidí vyrazila na očekávanou dovolenou. Hned po příjezdu se ale Tamara zranila a byla odvezena do nemocnice. Jak se zdá, zbytek volna zpěvačka jen proleží.

‚‚Před zhruba 2 měsíci mě napadlo, že uspořádám výlet k moři pro moje nejbližší kamarádky s dětičkama, které z většiny jsou matky samoživitelky.Slíbila jsem, že najdu zájezd za přijatelnou cenu a splníme tak detičkám přání jet k moři,‘‘ začala svůj příběh Tamara na sociálních sítích. ‚‚Zaplavala jsem si a při návratu po chaluhovém schodišti se mi smýkla noha a já si tak prorazila koleno pod čéškou. Usedla na ty schody a naprosto v šoku jsem koukala na tu díru a přála si, aby se vypoukla zpátky,‘‘ promluvila o svém nešťastném zranění zpěvačka.

Tamaru okamžitě odvezl do nemocnice místní trhovec a lékaři jí nohu ošetřili. ‚‚Hodinové vyšívání nakreslilo 7 stehů,‘‘ dodala Klusova milá. Zdá se, že půjde o první dovolenou, na které bude Tamara skutečně jen ležet a relaxovat.

V současnosti si Tomáš a Tamara užívají klid a přírodu. Přestěhovali se do vysněného domu za Prahou. ‚‚Musím štípat dříví, když je Tomáš 14 dní na Slovensku. Musím se o nás postarat v těch divočejších podmínkách, ale pro ten vztah to nic moc nezměnilo. My si vystačíme v jakémkoliv prostoru,‘‘ tvrdila Tamara před časem v jednom z rozhovorů. No, zdá se, že nějaké to zranění na jejich společném štěstí rozhodně neubere.


Přečtěte si také