TopStar

8. listopadu 2018 14:00

Markéta Škorňová

Draco Malfoy šokoval svým vzhledem: Umyj si vlasy, vzkazují mu fanoušci

Hvězda kouzelnické ságy o Harrym Potterovi, Tom Felton (31), který si zahrál záporáka Draca Malfoye, šokoval fanoušky svým zanedbaným vzhledem. S brýlemi a mastnými vlasy se objevil v show „Dobré ráno Británie“.

Oblíbený herec přišel do studia v dobré náladě, ale nešlo si nevšimnout, že je něco jinak. Po skončení sedmidílné ságy o Harrym Potterovi, si mohl Tom konečně přestat barvit vlasy na studenou blond a začít být víc sám sebou.

A nutno podotknout, že jednu domu to Tomovi vážně seklo!

Jenže v ranní show „Good Morning Britain“ vypadal herec spíš jako starý dědula, než fešák k pohledání. Nešlo si nevšimnout, že Toma trápí kouty a také mastné vlasy! Když si k tomu připočteme brýle, vypadal herec opravdu na padesát!

„Prosím udělejte někdo něco s jeho vlasy,“ zněl jeden z příspěvků na Twitteru. „Vypadá, jak kdyby přišel pozdě na nějakou filozofickou přednášku a měl v sobě ještě několik promile alkoholu,“ psalo se v dalším.

Sám Tom svou image pravděpodobně neřeší. Cítí se dobře a je rád, že není tak středem pozornosti jako v minulosti. „Harry Potter je fenomén. Den co den se setkávám s novými fanoušky. Zdá se mi, že tenhle příběh neomrzí žádnou budoucí generaci,“ řekl v pořadu Tom.

K herectví, k němuž ho dostala rodinná přítelkyně, která poznala, že má talent, se Tom dostal již v 8 letech v reklamách. V 10 letech začal hrát ve filmech, v roce 1997 to byli Pidilidi, o dva roky později Anna a král. Hrál také v několika britských seriálech (Bugs, Vyšetřování naslepo). Velký úspěch mu přinesla až role Draca Malfoye ve filmové sáze o Harrym Potterovi.

Má tři starší bratry. Díky jednomu z nich objevil jednu ze svých zálib – rybaření. Má rád také fotbal, basketball, kriket, plavání, golf a tenis. Věnuje se hudbě, líbí se mu především hip hop a rap, sám se věnuje hře na kytaru a zpěvu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také