TopStar

17. září 2018 10:34

Drahá polovička tenisové hvězdy uchvátila Prahu!

O modelce Ester Berdychové (26) se v poslední době příliš nemluví. Teď ale ohromila Prahu v průhledných šatech, které odhalovaly téměř vše. Kdyby se prý bála nahoty, nemohla by být nikdy modelkou. Tak či tak, bylo se nač dívat.

Pro tentokrát zvolila Ester šaty od Ivany Mentlové a přehodila na ně sako v pánském stylu. ‚‚Když mám na sobě sportovní oblečení, tak jsem vlastně nejvíc spokojená. Je pravda, že jsem dneska ráno stihla cvičební úbor obléknout, ale dnes jsem zvolila gala šaty,‘‘ zmínila modelka při oslavě pětadvacátého výročí od vzniku českého módního řetězce.

O manželce Tomáše Berdycha je známo, že sportuje velmi často a snaží se dohnat sportovní tempo svého muže. Na Instagramu se pak s fanoušky dělí o své sportovní úspěchy a motivuje je. Ačkoli je dobře, že motivační citáty u jejích fotek nenalezneme, nějaké to přívětivé slovo pro sledující by utrousit mohla. Zatím to tak vypadá, že motivuje jen svou figurou, kterou jí nejedna dáma závidí.

‚‚Já jsem ke sportu vždycky tíhla. Sportovala jsem od malička, hrála jsem závodně tenis, dělala jsem atletiku. Základ sportu ve mně vždycky byl a bez něj bych si to nedovedla představit. Je mojí každodenní rutinou. Cvičení mě ještě víc chytlo, když jsem začala být po boku mého manžela,‘‘ okomentovala Ester nadšeně své sportovní návyky.

Je tu ovšem jedno ale. Ester Berdychová se ostatně jako každá modelka na svých sociálních sítích ráda chlubí fotkami, na nichž prezentuje své vyrýsované tělo. Některé už jsou ale skutečně na hraně a kráska tak působí spíš než sexy kost jako kostra. Na fotkách, kde je jen v plavkách, už budí podezření, že má počáteční fázi anorexie. A fanoušci ženy jednoho z českých nejúspěšnějších tenistů o ni mají samozřejmě strach.

Modelka si ale vesele přidává další a další fotky a děsivé spekulace ji evidentně netrápí. I když má velmi precizně vybracované bříško, ruce a nohy působí spíše jako tyčky. Snad se brzy vzpamatuje a hubnout přestane. I její muž by třeba uvítal více ženské tvary. A co myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také