TopStar

6. května 2018 09:14

Drahé dámy! Víte, jak vypadají nejbohatší ženy světa?

Úspěšná, vlivná a bohatá žena není nejhorší případ, ke komu vzhlížet. Kdo tedy nejbohatší ženy planety jsou? A jak si vydělaly první miliardu? Pojďme se na ně podívat a nechme se překvapit, jak takové finanční gigantky vypadají!

Christy Walton

Vdova zakladatele jedné z nejproslulejších společností světa Wal-Mart. Christy je jednou z nejbohatších žen současnosti. Nejen, že po smrti svého muže úspěšně investovala celé jmění, ještě se jí podařilo ho zdvojnásobit. Před nedávnem oslavila Walton šedesátedeváté a popravdě, na svůj věk skutečně vypadá. Proč by utrácela za plastické operace a injekce mládí, když má na účtu v přepočtu kolem 800 miliard korun?

Gina Rinehart

Jde o nejbohatší ženu Austrálie. Společnost, která se zabývá těžbou železné rudy, zdědila Gina od svého otce. Díky své disciplinovanosti a lídským schopnostem se Australance podařilo firmu vytáhnout z dluhů, ale i zařídit, aby byla jednou z nejvýdělečnějších společností vůbec. Dnes je obchodnici 63, je plná sil a hodlá ve vydělávání svých milionů pokračovat.

Jacqueline Mars

Dědička společnosti Mars je jednou z nejbohatších žen Spojených států. Jmění královny čokoládových tyčinek činí v přepočtu kolem 400 miliard korun. Mimo investování a byznys se Jacqueline hojně věnuje dobročinností a snaží se trávit co nejvíce času s rodinou.

Laurene Powell Jobs

Vdova po zakladateli společnosti Apple Steveovi Jobsovi obsadila šesté místo na seznamu nejbohatších žen světa. Dnes tato atraktivní blondýnka vychovává tři dítka a snaží se rozmnožovat dědictví, které jí její muž zanechal.

Ivanka Trump

Ivanka Trump je z našeho seznamu veřejnosti nejznámější dáma. Jde o dceru prezidenta Spojených států a jeho bývalé ženy Ivany. Již od samého dětství byla Ivanka vychovávána v podmínkách, že se musí spolehnout sama na sebe nehledě na otcovy miliardy. Ve výsledku dokončila Ivanka prestižní vysokou školu byznysu, vybudovala si úspěšnou kariéru a stihla si i přes svůj mladý věk vydělat první miliony.

Moza bint Nasser

Druhá ze tří žen katarského emíra Hamáda ibn Chalífa Al Sáního, matka sedmi dětí, jedna z nejstylovějších prvních dam planety a politicky zainteresovaná podnikatelka. Její majetek se odhaduje v přepočtu na přibližně 40 milionů korun a z toho 80 milionů prý utratila na plastické operace (podstoupila jich 12).

Sdílejte článek

Přečtěte si také