TopStar

15. září 2013 08:30

Drama ve vile: Romana nedobrovolně v nemocnici

Nechtěla k doktorovi, ale musela. Ostatní soutěžící k tomu uplakanou Romanu přinutili tím, že ze Zpovědnice kontaktovali štáb. Co se ve Vile stalo?

Zatímco vyloučený Mirek svého času kvůli uchu okázale kvičel a do nemocnice se nechal odvézt hned, Romana by snad riskovala život. Alespoň to tak vypadalo, když dlouhé chvíle odmítala požádat o lékařskou pomoc i přes úporné bolesti břicha.

Nakonec to ostatní nevydrželi a Ládík ze Zpovědnice požádal štáb o pomoc. Romana nakonec strávila v Krči několi hodin na pozorování a dnes bude muset na prohlídku znovu.

VyVolení se o Romanu příkladně starali. Lucka jí dala na cestu do nemocnice ponožky a pantofle. Ke dveřím Vily jí kolem sedmé večer vyprovodili. Romča se vrátila půl hodiny po půlnoci a vypadala sice unaveně, ale mnohem lépe než odpoledne. Kdyby se ovšem vzápětí nezačala bát, že ve Vile straší (to je mimochodem dobrý nápad pro produkci, jak pobyt soutěžícím ve Vile zpestřit:-).

Bolesti břicha provázení nejen zánět slepého střeva, ale také kýlu, ledvinové, žlučníkové koliky případně životu nebezpečný zánět slinivky břišní či zauzlení střev.

Chcete vidět, co se děje ve Vile právě teď? Vyberte si zdarma jednu z našich kamer ZDE.

Ráno Romana bůhvíjak dobře nevypadala. Jen zpovzdálí sledovala rozcvičku VyVolených kterou vedl Emil.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily v 19:40 a Noční show ve 23:05 na Primě.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také