TopStar

2. února 2018 18:02

Drby v ‚‚Sexu ve městě“: Sarah Jessica Parker zjistila, že kamarádky rozhodně nemá

Plány ohledně snímku ‚‚Sex ve městě 3“ byly velkolepé. Nikdo ale netušil, že bude problém dát dohromady původní herecký kolektiv. Kim Cattrall (61), která si zahrála Samanthu Jones, nabídku odmítla, protože hlavní hrdinku Sarah Jessicu Parker prý nemůže vystát. A kdo si myslel, že seriálové přítelkyně jsou nerozlučné i v realitě, velmi se spletl.

Seriálová Carrie Bradshaw je oproti své kolegyni rozhodnuta ve filmu pokračovat. Parker totiž ví, že svoje fanoušky si musí hýčkat. Cattrall si těmito řečmi zasadila právě u svých fanoušků vroubek a ti jsou nyní vzteklí, že je prý Kim arogantní. Také herečce přisuzují hvězdnou nemoc a zbytečně nadsazené požadavky.

Na tato obvinění Kim ostře reagovala a nechala se slyšet, že za vše může herecký tým seriálu a především Sarah Jessica Parker, která by měla být příjemnější k ostatní pokornější. Také se herečka svěřila, že kamarádkami hvězdná čtyřka rozhodně nebyla.

Není to tak dávno, co Sarah Jessica Parker hostovala v televizní show Andyho Cohena a tam vyjádření Cattroll okomentovala. ‚‚Cítila jsem se celý týden jako mrtvá. Hrozně mě to mrzí. Já si naši práci vybavuji v úplně jiném duchu. Myslím, že nás svazuje unikátní zkušenost a ta je hrozně osobní. Doufám, že tato zkušenost se vysune do popředí a krutá slova se odsunou do pozadí,“ nechala se seriálová Carrie slyšet.

Zároveň Sarah promluvila o castingu na novou herečku role Samanthy Jones a samotný fakt, že by k tomu mělo dojít. Moderátor Andy Cohen dokonce navrhl, že by se toho mohla ujmout Sharon Stone. ‚‚Nejste první, kdo ji navrhuje. Myslím, že to je skutečně zajímavý nápad,“ zakončila Parker.


Přečtěte si také