TopStar

29. prosince 2017 10:14

Drew Barrymore si postěžovala na své dětství ‚‚Máma mě měla za osmdesátiletou“

Hvězdou únorového čísla časopisu InStyle se stala dvaačtyřicetiletá hollywoodská herečka Drew Barrymore. Filmová hvězda promluvila o svých dcerách, pětileté Olive, tříleté Frankie a přitom si zavzpomínala i na své dětství. Hlavní hrdinka seriálu ‚‚Santa Clarita Diet“ se objevila hned na několika titulních stránkách časopisu a většina titulek byla věnována právě jejím fotkám z dětství.

Herečka si na focení oblékla právě ty outfity, které nosila jako malá, ale již slavná (k jejímu prvnímu filmovému debutu došlo v hereččině 5 letech). ‚‚Když mi bylo 6, máma mě oblékala jako malinkou osmdesátiletou stařenku,“ řekla herečka, když si prohlížela své staré fotografie. Při tomto prohlížení si Drew také všimla, že mezi fotkami není ani jedna rodinná, kde by byla celá rodina pohromadě.

‚‚Nemám ani jednu fotku, která by byla vyfocena doma. Jako bych v té době nikdy nebývala doma... Neměla jsem rodinu, pořád jsem pracovala, jak si tak vzpomínám. Vtipné je, že teď by mě nikdo ani kleštěmi nevytáhl z domu,“ pozasmála se Barrymore.

Není tajemstvím, že už od raného veku musela Drew čelit problémům s alkoholem a narkotiky. Ve 13 letech se poprvé dostala do léčebného a rehabilitačního zařízení pro závislé. ‚‚V mém životě bylo mnoho krušných chvil. Tvrdohlavost a agresivita ve mně byly přítomny vždy. Nesnáším, když mi někdo vládne,“ dodala hvězda.

Zároveň Drew Barrymore přiznala, že v určitý moment jí došla tíha všech svých postav, které hrála a potřebovala si odpočinout. Najednou se jí zachtělo pracovat pouze s radostnými a povzbuzujícími hrdiny. Co se týče pozitivních emocí mimo obrazovku, tak Drew pronesla, že šťastnou se stala po narození své první dcerky Olive. ‚‚Moje holčičky mě přiměly se zastavit. Daří se jim zastavit i celý svět. To je ta láska, kterou jsem vždy chtěla poznat,“ doplnila herečka poznámku o svém mateřství.

Sdílejte článek
Štítky rodina Drew Barrymore rozhovor fotky z dětství

Přečtěte si také