TopStar

21. prosince 2015 14:08

Michal Chalupa

Dříve obézní Adele odhalila, jak ZHUBLA: Jenže pak přišel strach ze SMRTI!

Když matrona Adele ohlásila svůj návrat na pódia a objevila se na veřejnosti, nikdo nechtěl věřit, že jde o TU Adele, která měla nejméně 150 kilo. Sedmadvacetileté zpěvačce změna image dost prospěla, jenže jeden z důvodů, jak své váhy dosáhla je děsivý…

Její koncerty jsou beznadějně vyprodané, lístky je velmi obtížné sehnat, a kdyby chtěla, prodá jich na každou show klidně 100 tisíc. Adele přestala vystupovat v roce 2011 a v té době kouřila nejméně 25 cigaret denně. To se postupem času projevilo i na její váze. Ale když si uvědomila, co se s jejím tělem děje, přišel zlom.

Podstoupila operaci, aby nedošlo k nenávratnému poškození hlasivek a přestala s cigaretami nadobro. „Začala jsem řešit, že když budu i nadále kouřit, pravděpodobně zemřu na nějakou chorobu s kouřením spojenou, a to mi přišlo fakt špatné,“ řekla Adele v rozhovoru pro The Mirror.

Na smrt rakovinou plic bych opravdu nebyla moc pyšná. Kouření jsem absolutně milovala, ale prostě to není žádná zas*aná pohoda, když kvůli tomu člověk může umřít,“ říká máma tříletého Angela s tím, že i jeho tím ničila. Zároveň uznává, že zaznamenala rozdíl ve svém zpěvu předtím a potom. Dokázal by i vás strach ze smrti donutit ke změně a nekouřit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také