TopStar

13. října 2013 19:00

Dagmar Dandová

Drsňák Thomas po odchodu z vily VV: Sabinu už nechci! Na to dám život!

Pobyt ve Vile nejspíš trochu zamíchal Thomasovými mozkovými závity. Poté, co vyšlo na veřejnost několik jeho vážných osobních problémů, dává si pozor na každé slovo. Pouze na adresu bývalé přítelkyně Sabiny nešetří kritikou.

Jaké to bylo vylézt z Vily?

Příjemné, protože pro mě to bylo ve Vile hodně náročné. Po vypadnutí Zdeničky jsem měl strašný nervy a pásový opar, přestal jsem jíst i spát. Teď si potřebuju dát do cajku osobní život a všechno možný kolem. Venku se toho za dva měsíce moc změnilo.

Zůstaneš hned se Zdeničkou?

Ta chce rozjet kariéru a chodit po večírcích. Až si dám do pořádku osobní život doma, tak za ní přijedu a budeme se vídat. Co bude dál, zatím nemůžu říct. Známe se jenom z Vily, a to je strašně málo. Potřebujeme se poznat, jakej kdo jsme venku, a podle toho se bude odvíjet budoucnost.

Zdeňka před vilou VV

Jak na tebe působilo, co ses dočetl a viděl?

Byl nepříjemný začátek kvůli vztahu se Sabinou. Náš vztah byl už vlastně u konce a já jiný nehledal. Ale stalo se. Pro mě nebyl problém ukončit vztah, který už byl u konce. Nic jsem od Zdeňky neočekával. Od začátku mi říkala, že se chce zviditelnit a najít práci a uplatnění v Praze. Já jí šanci přeju a aby ji využila…

Co tě zasáhlo nejvíc?

Když jsem vylezl z Vily, koupil jsem si bulvární tisk a první, co jsem viděl, bylo: Pravda o Thomasovi – bije a šmíruje ženy. Nikdy jsem ženy nešmíroval ani nebil. Tohle pochází z úst Sabiny, která bohužel utrpěla nějaký šok z toho, že jsem se zamiloval. Co o mně napovídala do televize a novin, to byla jenom ješitnost. Kdyby byla trošičku inteligentnější, tak by to určitě neudělala. Ale jelikož je taková, jaká je, tak prostě řekla, jak to cítila a neuvědomovala si následky.

Sabina před vilou VV

A co se ti líbilo?

Hlavně vtipný reportáže a určitě jsem se nechoval jenom špatně. Překvapily mě komentáře diváků, že mně hodně lidí fandilo, ale hlasování dopadlo tak jak dopadlo. Včera jsem se dostal poprvé mezi lidi. V nákupním centru mě zdravili, chtěli podpisy a říkali, proč jsem Vlada nezabil. Spíš se na mě dívali pozitivně. Nezaznamenal jsem žádný negativní komentář, proběhlo to docela dobře.

Jaké to bylo?

Příjemný. Užívám si to, ale vím, že je to jen bublina, která časem splaskne.

A co využít pozornosti médií?

Je mi osmatřicet a na večírky chodit nechci. Když bude nějaká společná akce, tak přijdu, když bude nějaká nabídka, tak ji určitě přijmu. Ale sám nic vyhledávat nebudu. Zdenička to vidí jinak.

Sabinina tvrzení popíráš. Pro ni to ale taky nebylo lehké…

Za tu krátkou dobu, co jsem venku, jsem se leccos o ní dozvěděl. Já na ni nežárlím, je to její věc. Nikdy jsem na ni nežárlil. To, co jsem našel na Facebooku, bylo spíš otázkou cti. Jak se na mě budou lidi dívat, když chodím s holkou, která zveřejňuje své porno fotky na internetu. Dal jsem jí za to jednu výchovnou facku.

Proč dávala takové fotky na seznamku, když byla s tebou?

Protože žárlila, že si dopisuju s kamarádkami. Bylo to dětinský, uražená ješitnost a hloupost. Kdyby byla trochu inteligentnější, tak by to pojala jinak. Její rodinu jsem bral jako vlastní, bylo mi s nimi dobře. Jestli jsou na mě naštvaní, to se dozvím až teď.

Když to se Zdeničkou nevyjde, chtěl by ses k Sabině vrátit?

Za to, co řekla do médií a jak se chovala v televizi, se k ní určitě nevrátím. To vím stoprocentně, na to můžu dát svůj život. Co se týká Zdeničky, máme úplně jinou představu o životě. Ale pokud bude chtít, já se jí přizpůsobím.

Vzpomínka: Thomas ve vile VV

Jsi opravdu zamilovanej?

Nic jsem nehrál. Zdenička je atraktivní a líbí se mi… takže jsem zamilovanej. Ale toleruju, že mi nic neslibovala a nic nehrála.

Bude tě mrzet, když nakonec třeba nebudeš mít ani jednu?

Že nemám Sabču mě určitě mrzet nebude a se Zdeničkou uvidíme. Nebudu nikoho přesvědčovat, aby se mnou chodil.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou na Primě v neděli ve 23:05!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také