TopStar

25. srpna 2018 07:50

Markéta Škorňová

Drsný porotce X Factoru má svou hvězdu na chodníku slávy!

Zřejmě nejznámější porotce talentové show X Factor Simon Cowell(58) má svou vlastní hvězdu na slavném chodníku slávy v Los Angeles. Oslavit to přišel s celou rodinou.

Slavný „kat“, jak se mu v soutěži X Factor, která hledá nové talenty říká, se připojil k řadě hollywoodských hvězd, zpěváků či modelek, jež se mohou chlubit svou hvězdou slávy.

Tuhle velkolepou událost si užíval v obklopení nejbližších- partnerky Lauren Silverman (41) a čtyřletého syna Erica. Nechyběl ani starší syn Lauren, kterého má s bývalým partnerem Andrewem Silvermanem.

„Vzpomínám si, jak jsem poprvé přišel sem, do Hollywoodu, a pomyslel jsem si, že je to to nejkrásnější místo. A teď tu stojím u své hvězdy na chodníku slávy. Je to neskutečné,“ řekl dojatý Cowell. Nezapomněl složit poklonu své partnerce Lauren, která je mu velkou oporou.

Simonova hvězda má číslo 2642 a počkat si na ni musel pěkně dlouho. Vždyť poprvé se v televizi jako porotce soutěže objevil už v roce 2001. V té době „sekal hlavy“ soutěžícím v talentové show Pop Idol.

V roce 2004 se vrhnul na X Factor, kde působí i v současnosti. Soutěž odstartovala kariéru mnoha umělců, například Fifth Harmony či skupině One Direction.

Sdílejte článek

Přečtěte si také