TopStar

19. července 2018 16:30

Drsný rozchod Miley Cyrus a Liama Hemswortha! Co se stalo?

Ještě před týdnem to vypadalo, že se z kontroverzní zpěvačky stane vdaná paní. Velmi záhy ale zmizely z Instagramu Miley všechny snímky, místo profilové fotky se objevil černý čtverec a v návaznosti na to přišla zpráva, že se rozešla se svým přítelem Liamem Hemsworthem, kterého si měla již brzy brát. Proč k nečekanému rozchodu došlo?

Před pár dny zveřejnil časopis OK! informaci o rozchodu jednoho z nejsledovanějších párů Hollywoodu. Ukázalo se, že Miley a Liam zrušili plánovanou svatbu kvůli neshodám ohledně dětí a společné budoucnosti. Anonymní zdroj se nechal pro média slyšet, že herec se touží stát otcem, zatímco zpěvačka si chce ještě užívat mládí. ‚‚Chce děti a nemůže už čekat. Miley ale nespěchá s ratolestmi. Liam je teď emočně v háji, nebaví ho už čekat a Miley znovu odložila svatbu. Poslední měsíce pro ně byly krušné.‘‘

Zdroj dodal, že Miley nechce svatbu vůbec a krom Liama to věděli už dávno všichni. Dlouhou dobu se mu jeho rodina snažila otevřít oči, ale on věřil jen Miley. Teď se prý cítí jako hlupák. Australské vydání Daily Mail se spojilo s manažerem hvězd a ten nepřímo oznámil, že pro interpretku prozatím není manželství podstatné. ‚‚Neumím si představit sňatek, je mi teprve 24. Doufám, že ještě budu pracovat a žít pro sebe než se nechám spoutat okovy manželství,‘‘ nechala se v jednom z rozhovorů slyšet ještě v březnu letošního roku.

Už od jara se spekulovalo, že se dvojice vzala v Malibu a její blízký přítel přiznal pro časopis Life & Style, že svatba byla tak tajná, že ani sousedi nevěděli, co se děje. Připomeňme, že pár spolu chodí od roku 2012 a ve stejném roce se zasnoubil. Ke svatbě ale nedošlo a o rok později se dvojice rozešla. Už roku 2016 svůj vztah obnovili a Miley se pyšnila ohromným prstenem s diamantem.


Přečtěte si také