TopStar

20. července 2018 10:16

Druhá dcera Donalda Trumpa Tiffany je celý táta! A na svém kontě má pořádnou ostudu!

O dceři prezidenta Spojených států z druhého manžeství Tiffany (24) se v médiích příliš nemluví. Přitom tatínkovi jako by z oka vypadla. Tentokrát jí ale zájem médií nemine. Na jednom večírku totiž způsobila pořádné faux pas. Opila se k nepoznání, dělala obličeje jako táta a domů se sotva vlekla.

Není to tak dávno, co fotografové spatřili Tiffany Trump na veřejnosti, když se odebírala z jednoho večírku domů. Tedy spíše plazila. Míra alkoholu v kombinaci s vysokými podpatky dívce rozhodně nebyly ku prospěchu a ta se tak div nesesypala k zemi. Navíc dělala s obličejem takové grimasy, které jí jako dámě zrovna dvakrát nelichotily. Na druhou stranu, všichni se tak mohli přesvědčit, že je jako klon svého otce a podoba se nezapře. Zdá se ale, že mladší dcera prezidenta Spojených států tatínkovi dobrou vizitku nedělá.

Občas modelka, občas zpěvačka. Takhle se definuje kariéra Tiffany. Tu zplodil Donald Trump (72) za svého druhého manželství s herečkou Marlou Maples (54). Roku 1999 se ale dvojice rozvedla a malá holčička se s tátou od té doby téměř nevídala. A ani Donald se netají tím, že má s dcerou napjaté vztahy. ‚‚Promiň, cože se stalo? Co s tím budeme dělat?‘‘ byla jeho první reakce, když zjistil, že je Marla těhotná. O něco později ale dodal: ‚‚Upřímně jsem za to ale rád. Mám báječnou malou dcerku.‘‘

I přesto, že je Tiffany prezidentova právoplatná dcera, k dětem Ivance (36), Donaldu mladšímu (40) a Ericovi (34), které má Donald se zlínskou rodačkou Ivanou Trump (69) má prezident podstatně blíže. A Barrona (12), kterého vychovává společně se svou stávající chotí Melanií (48) miluje nade vše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také