TopStar

5. ledna 2014 09:50

Dagmar Dandová

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas už zešedivěl

Model a atlet Josef Karas (35) se stal v roce 2010 druhým nejkrásnějším mužem na světě v soutěži Mister World. A od té doby pořádně zestárl. Z mladistvého blonďáka se stal prošedivělý elegán, který vypadá minimálně o dvacet let starší, než ve skutečnosti je!

A svému novému looku přizpůsobil i styl oblékání. Zahodil veškeré sportovní oblečení, které mu tak slušelo a obléká se najednou jako byznysmen z Wall Streetu.

„Vlastně bych ani neřekl, že mám slabost pro módu, ale mám slabost pro jedinečnost. Člověk se nemusí oblékat do exkluzivních a nejdražších značek, aby byl vkusně oblečený. Toto mám asi po svém dědovi, ten byl úžasný elegán a už jako malý kluk jsem ho obdivoval,“ řekl Karas o svém vztahu k módě.

A mimo to prozradil i to, jakou má úchylku.

„Mám úchylku na šály a nejčastěji nosím ty, které jsem si přivezl z jednoho natáčení v Kolumbii. Jsou ručně šité a i bez loga jakékoliv světové značky je považuji za jedinečné,“ povzdychl si.

Zajímavé je, že Karas začínal kariéru jako sportovec a dlouho jste ho nepotkali v ničem jiném než v teplákové soupravě. Věnoval se víceboji a dokonce trénoval se slavnými českými reprezentanty jako je Roman Šebrle nebo Tomáš Dvořák. Dvakrát vyhrál v ČR i mistrovský titul v této disciplíně.

Pak se stal ale Mužem roku a sport šel stranou. Nyní se věnuje hlavně modelingu a denně trénuje mladé kluky atletiku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také