TopStar

5. července 2018 13:00

Drží se svých zásad? Milana Peroutku si fanynky nahého nejspíš neužijí

Milan Peroutka (28) je současný miláček ženského osazenstva převážně pubertálního věku. Jak to tak ale vypadá, jeho obdivovatelky se nahého zpěváka nedočkají. I když člen kapely Perutě dostává jednu nabídku na akty za druhou, všechny zatím odmítá.

Není to tak dávno, co fotil zpěvák Milan Peroutka profesionální fotografie u Roberta Vana. I ten se snažil oblíbence (post)pubertálních děvčat zmámit na nějaké ty odvážnější snímky. Milan si ale tvrdě stál za svým a nabídku odmítl. Jak to vypadá, nebylo to poprvé, ani naposled.

‚‚Kamarádka studovala výtvarnou školu a kreslili akty, ale to mě nelákalo,‘‘ promluvil o možnosti nafotit akty už mnohem dříve. ‚‚Představa, že někde sedím nebo ležím nahý dvě hodiny a studentky tím uhlem se snaží stínovat různé části mého těla, tak na to mě neužije.‘‘

Milan se objeví i v muzikálu Vlasy, který připravuje Divadlo Kalich. A tam po něm chtěli nahotu rovněž! ‚‚Tak na to jsem řekl, že ne. Představil jsem si v Divadle Kalich jak z pódia říkám babičce ahoj, ne, to by opravdu nešlo. Takže se to naštěstí bude řešit nějak jinak a jsem tomu rád,‘‘ prohlásil suverénně sólista kapely Perutě.

Peroutka ml. je synem bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky a spisovatelky Ivany Peroutkové. V dětství navštěvoval dramatické kroužky a účastnil se různých divadelních přehlídek. Už od narození se předpokládalo, že půjde ve stopách rodičů, a když z něj nebude muzikant, zůstane alespoň v umělecké branži.

V roce 2012 si založil kapelu Perutě, která vypustila do éteru svůj první oficiální videoklip Postavím kolem nás zeď v roce 2015. Od té doby stoupá jeho kariéra zářně nahoru a rok od roku získává Peroutka jednu lukrativnější nabídku za druhou. I když v současnosti konvertuje od zpěvu ke všemožným jiným profesím, fanynky jeho hudbu zkrátka milují. Uvidíme, čeho všeho ještě během svého působení dosáhne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také