TopStar

31. května 2013 12:30

Blanka Konrádová

Duchková obětí módy: Musí zhubnout do velikosti 34!

Štěpánka Duchková zase hubne! Může za to je její stylistka Klára Klempířová, která jí obnovovala šatník a přinesla všechno oblečení ve velikosti 34.

Bývalá televizní moderátorka Štěpánka Duchková by ho sice mohla vyměnit, ale namísto toho se trápí další dietou. Přitom nedávno zhubla 4 kg a váhu má teď ideální. Na party u příležitosti módní přehlídky Aleny Wilson si nedopřála ani víno, natož dalších dobrot, které se tam nabízely.

„Štěpánka má velmi dobrý vkus a smysl pro vytříbenou eleganci, takže já ji jenom seznamuji s tím, co je na trhu, o čemž mám logicky větší přehled. Scházíme se čtyřikrát do roka, kdy jí sestavuji sezonní kolekci. Teď má prý červené období, takže jsem jí přinesla všechno červené, co jsem v obchodech našla,“ prozradila Klempířová.

Bývalá modelka Klára Klempířová obléká hlavní zprávy na TV Barrandov a vede Módní ordinaci. Navštěvuje klienty a obnovuje jim šatník. Základní zkušenosti prý získala během natáčení televizního seriálu První krok, kde dělala kostýmní výtvarnici.

„Oblékla jsem spousty herců a získala tím takovou praxi, že dnes zákaznicím zpřeházím celou skříň během pár chvil a sestavím jim takové kombinace, že by je to samotné prý nikdy nenapadalo. A to mě těší nejvíc, “ říká Klempířová

Štěpánka Duchková, která moderovala svého času na Primě Zpravodajský deník, se momentálně živí mediálními tréninky a působí i v Českém rozhlase. Nicméně dostala i nabídku, aby pro Českou televizi moderovala pořad Nejchytřejší Čech.

„Když já ale nejraději dělám rozhovory s politiky,“ posteskla si a vůbec jí prý nebude mrzet, když v konkurzu na Nejchytřejšího Čecha neuspěje.

Ivana Bachoríková

Sdílejte článek

Přečtěte si také