TopStar

20. září 2017 18:50

Jiří Kubeš

Důležité je bojovat a nevzdávat se! Láska za to přece stojí, ne?

Důležité je bojovat a nevzdávat se! Láska za to přece stojí, ne?

Na podzim loňského roku otřásla armádou fanoušků Brada Pitta a Angeliny Jolie zpráva o tom, že jeden z nejatraktivnějších párů Hollywoodu zahajuje rozvodové řízení. Od té doby se však nic radikálně nezměnilo a není tedy jasné, v jakém stádiu se pár nachází. To dává fanouškům Brangeliny alespoň špetku naděje, že si herci své spory přeci jen zvládli vyřešit a jsou ochotni dát jeden druhému novou šanci. Podobné názory se nesčetněkrát objevují i v tisku.

60's mood #brangelinaofficial_edit #retro

Příspěvek sdílený Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial), Zář 10, 2017 v 6:12 PDT

Připomeňme si také několik dalších hvězdných párů, které dokazují, že záměr rozvést se rozhodně neznamená konec. Vždy je tu naděje na dobrý konec.

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones

Jeden z nejdéle trvajících svazků Hollywoodu oznámil v roce 2013 pauzu, kterou prý oba partneři potřebovali. Manželé si tehdy prošli těžkou krizí. Douglasovi byla diagnostikována rakovina a jeho žena přiznala, že trpí bipolární poruchou. Jak zveřejnili právní zástupci hvězd, oba manželé si chtěli vzít time out, aby si vše promysleli a měli čas na citovou rekonvalescenci.

Obvykle dochází při takových pauzách k hysterickému rozdělování majetku, ovšem v případě tohoto páru se přestávka osvědčila a dopomohla k záchraně svazku. „Dnes lidé spěchají vrhnout se do spárů manželství. Je ale třeba velké snahy, aby se vztah nerozpadl při prvním naskytnutém problému,“ zmínila Catherine v jednom z rozhovorů.

Bermuda nights.

Příspěvek sdílený Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones), Čen 9, 2017 v 4:36 PDT

Megan Fox a Brian Austin Green

Zdálo se, že v případě tohoto páru probíhá vše hladce. Románek jako z pohádky, svatba na břehu oceánu, dvě úžasné ratolesti. Brzy se však karta obrátila, údajně kvůli prudkému kariernímu vzestupu Megan. Na počátku jejich vztahu se zdál právě Brian ten „úspěšnější“ a fanoušci si na něj pamatovali ještě z dob Beverly Hills 90210. Jak šel čas a s ním žádosti o autogramy Briana klesaly, tak popularita jeho ženy stoupala.

Napětí ve vztahu vygradovolo vážnou dopravní nehodou Greena. Láska byla ta tam. Veřejnost nevěřila tomu, že se k sobě pár vrátí, proto byla šokována fotkou Megan se svým téměř bývalým mužem, dětmi a narůstajícím břichem. V červnu 2016 pak Fox zrušila žádost o rozvod a v srpnu se dvojici narodil třetí potomek Journey River Green. Nyní panuje v rodině idylka a mluví se o čtvrtém dítěti.

Disney

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox), Čen 14, 2017 v 11:27 PDT

Ozzy a Sharon Osbourne

Kolik párů spolu strávilo 35 let? Ozzy a Sharon Osbournovi jsou v tomto smyslu unikáty. Hudebník a jeho partnerka se vzali v roce 1982 a zvládli ustát nejednu krizi.

V rodinném životě rockových hvězd došlo k nejednomu problému: pokusy o uškrcení manželky, nevěry i drogová závislost. Pohár trpělivosti přetekl na jaře 2016, kdy Sharon oznámila definitivní krach manželství kvůli nevěrám ze strany Ozzyho. V letošním roce však páreček oslavuje pětatřicáté jubileum svého manželství a Ozzy přísahal, že se svými zlozvyky a milostnými aférami skoncoval. „Nyní je naše láska jiná. Hlubší. Vážím si ho. Opravdu na sobě pracoval, aby naši rodinu zachránil,“ potvrdila Sharon.

Patrick Dempsey a Jillian Fink

Také sňatek Patricka Dempseyho a vizážistky Jillian Fink si prošel mnoha zkouškami osudu a ani tři děti nebyly pro manželku překážkou podat žádost o rozvod. V té době byli svoji 15 let. Neuběhl však ani rok a Dempsey i jeho žena se dali znovu dohromady. Nedlouho poté dvojice žádost o rozvod stáhla a herec začal zásobovat sociální sítě romantickými fotkami z dovolené. Patrick zároveň před žurnalisty magazínu People přiznal, že se rozvádět nikdy nechtěl: „Nebyl jsem připraven k rozvodu. Cítil jsem, že jen pro záchranu manželství nic neděláme, ale oba jsme přitom chtěli.“

My vacation is always more beautiful when I'm next to my beautiful wife @jilliandempsey photo credit @taluladempsey

Příspěvek sdílený Patrick Dempsey (@patrickdempsey), Dub 9, 2017 v 9:46 PDT

Sdílejte článek

Přečtěte si také