Extrém

7. října 2013 11:31

redakce Prima Lajk

Dům pro fotbalistu: Bude Lionel Messi obývat "kopačák"?

Prý je to dům přesně pro něj. Tak alespoň španělský architekt Luis de Garrido svůj projekt barcelonskému útočníkovi představil. Tisk se nemůže dohodnout, jestli Messi řekl ano, nebo ne.

Přestože leckde je dům ve tvaru kopacího míče prezentován jako Messiho nové sídlo, redakce Prima-Style.cz si dala tu práci, aby zjistila podrobnosti. Ukazuje se, že projekt sice existuje (jeho vizualizaci si prohlédněte ve FOTOGALERII – bezesporu stojí za pozornost...), jestli však budova někdy vznikne, ale už tak jisté není. A ještě méně to, zda v ní bude bydlet Lionel Messi se svou rodinou, přítelkyní a synem.

Uznávaný španělský architekt Luis de Garrido pojal projekt fotbalového domu velkoryse. Polovina je obklopena trávníkem, polovina luxusním bazénem. De Garrido projektoval bydlení pro mnoho celebrit, jeho služby využila například topmodelka Naomi Campbell. Přednáší už od roku 2003 na Massachusetts Institute Technology.

Co Messi na návrh přesně řekl, není známo. Jeho právník Cristóbal Martell se nechal slyšet, že o žádném definitivním ANO nemůže být řeč.

Messi má několik nemovitostí, v Barceloně bydlí ve čtvrti Pedralbes, kde má docela všední starosti – hádá se se sousedy, kterým vadí, že na svém pozemku postavil příliš vysokou zeď.

(Nejen) Messiho a jeho rodinu si prohlédněte v následující FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také