návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Dům pro fotbalistu: Bude Lionel Messi obývat "kopačák"?

Prý je to dům přesně pro něj. Tak alespoň španělský architekt Luis de Garrido svůj projekt barcelonskému útočníkovi představil. Tisk se nemůže dohodnout, jestli Messi řekl ano, nebo ne.
Vydáno: 07.10.2013
Pravda je, že takový dům ještě žádný fotbalista na světě nemá
Pravda je, že takový dům ještě žádný fotbalista na světě nemá Autor: repro Luis de Garrido
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přestože leckde je dům ve tvaru kopacího míče prezentován jako Messiho nové sídlo, redakce Prima-Style.cz si dala tu práci, aby zjistila podrobnosti. Ukazuje se, že projekt sice existuje (jeho vizualizaci si prohlédněte ve FOTOGALERII – bezesporu stojí za pozornost...), jestli však budova někdy vznikne, ale už tak jisté není. A ještě méně to, zda v ní bude bydlet Lionel Messi se svou rodinou, přítelkyní a synem.

Uznávaný španělský architekt Luis de Garrido pojal projekt fotbalového domu velkoryse. Polovina je obklopena trávníkem, polovina luxusním bazénem. De Garrido projektoval bydlení pro mnoho celebrit, jeho služby využila například topmodelka Naomi Campbell. Přednáší už od roku 2003 na Massachusetts Institute Technology.

Co Messi na návrh přesně řekl, není známo. Jeho právník Cristóbal Martell se nechal slyšet, že o žádném definitivním ANO nemůže být řeč.

Messi má několik nemovitostí, v Barceloně bydlí ve čtvrti Pedralbes, kde má docela všední starosti – hádá se se sousedy, kterým vadí, že na svém pozemku postavil příliš vysokou zeď.

(Nejen) Messiho a jeho rodinu si prohlédněte v následující FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:

Messi syn
Úsměv za sto miliónů eur

Nejdražší fotbalista světa: Vytáhnou jeho peníze tchána z vězení?

Který se bude fanynkám líbit víc?

Ronaldo versus Bale: Bitva o ženské uvnitř Realu?

Článek je zařazen v: TOP STAR , bomba , Naomi Campbell , hlasování , Lionel Messi , míč , architekt