TopStar

15. června 2018 09:01

Dumbo se vrací! Ve filmu o sloníkovi se předvede božská Eva Green

Na sítích se objevil první trailer očekávaného filmu o slůňátku Dumbovi. Režisérského křesla se ujal kontroverzní Tim Burton a v hlavních rolích bude nebesky krásná Eva Green a lamač nejednoho ženského srdce Colin Farrell. Slavné slůně s ohromnýma ušima prožije pro tentokrát příběh mezi živými herci.

Myšlenka filmu se rozhodně neobjevuje poprvé. V základech tohoto snímku leží příběh stejnojmenné animované pohádky z roku 1941. Dumbo je jméno cirkusového slůněte, které se narodilo s obrovskýma ušima a kvůli tomu je věčně terčem posměchu. Podařilo se mu ale svůj nedostatek využít a začal díky svým uším létat.

Nový film bude vyprávět o cirkusovém artistovi Houltovi (Colin Farrell), který se po válce navrací ke své oblíbené práci. Seznamuje se tedy s novým členem ‚‚cirkusácké rodiny‘‘ Dumbem. Velmi záhy se dvojice nestává jen hvězdami cirkusu, ale skvělými přáteli.

Krom Evy Green a Colina Farrella se ve filmu představí i hvězdný Danny DeVito. Hlavní roli si měl zprvu zahrát Will Smith, ale ten se kvůli mnoha dalším hereckým závazkům rozhodl nabídku odmítnout. Pokud vás tedy neodradí Michael Keaton v děsivé paruce, navnadí vás jistě trailer a vy se budete moci těšit na rodinnou podívanou s roztomilým zvířátkem. Dumba se na filmových plátnech fanoušci dočkají 28. března 2019.


Přečtěte si také