TopStar

26. července 2014 17:05

Táňa Sáblíková

Dvanáct Adamů z Ráje…aneb soustředění soutěže Muž roku 2014!

Česká republika nemá soutěž krásy jen pro ženy, ale také pro muže. Letošní 15. ročník soutěže Muž roku se sice koná až 22. srpna v Náchodě, soutěžící se sjeli na soustředění před finálovým večerem již nyní.

Pro ženy to bylo jako probudit se v Rajské zahradě…a to doslova! Letošní soustředění se totiž konalo ve stejnojmenném hotelu Rajská zahrada v Novém městě nad Metují. Dvanáctka finalistů sem přijela plna očekávání nových zážitků a dojmů.

Soutěžící se během dvoudenního soustředění naučili jak správně artikulovat, jak správně mluvit i stát, i to, jak se chovat k ženám. A to vše pod vedením Jana Přeučila, elegána a gentlemana v jedné osobě. Finalisté také absolvovali hodinu cvičení v posilovně, zkoušky na závěrečný večer, který rozhodne o tom, kdo se bude pyšnit titulem Muž roku 2014, nebo také jazykový test. Ve volných chvílích mohli relaxovat v bazénu a vířivce. Navíc je čekala i módní přehlídka, kde finalisté předvedli společenské obleky značky LORAM, kolekci plavek a spodního prádla 69SLAM nebo oblečení pro volný čas CarlTorsberg.

Oproti předešlým ročníkům si nemusejí vystylovaní sympaťáci lámat hlavu s volnou disciplínou pro finálový večer, kterou pro tento rok organizátoři zrušili. A určitě by se bylo na co koukat. „Chtěl jsem jezdit na BMX kole,“ řekl jeden z finalistů. „Já jsem chtěl recitovat básničky k obrázkům, které bych promítal,“ dodal další. A co dalšího chtěli ještě adepti na Muže roku při volné disciplíně předvést? Diváci by v Náchodě určitě slyšeli zpěv nebo viděli twerking.

Finálová dvanáctka nebyla jediná, kdo do Nového města nad Metují dorazil, ze známých osobností přijeli finalisty podpořit Markéta Konvičková, Jaro Smejkal, Míša Nosková, Eva Decastelo, Jan Přeučil nebo Daniel Hůlka. Objevily se i vítězky letošního ročníku České miss Gábina Franková, Nikola Buranská a Tereza Skoumalová.

Autor: Táňa Sáblíková

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také