TopStar

19. ledna 2018 09:03

Dvouletá holčička facebookového mága jde do školky!

V lednu nebyla princezna Charlotte jediným slavným dítkem, které šlo do školky. Spoluzakladatel jedné z nejvýznamnějších sociálních sítí současnosti Mark Zuckerberg (33) zveřejnil na svém Instagramu radostnou zprávu ze svého soukromí. Jeho starší dcerka začala chodit do školky!

‚‚První den ve školce, rostou hrozně rychle,“ okomentoval fotografii, na které je hrdý tatínek se svou dcerkou i maminkou Priscillou Chan. Tato fotografie se stala první po velmi dlouhé odmlce, kdy Zuckerberg žádné fotky na svůj Instagram nepřidával. Začátkem prosince loňského roku zveřejnil Mark, že se odebírá na zaslouženou dovolenou, aby mohl věnovat více času své ženě i dětem.

Připomeňme si, že loni se stal Zuckerberg otcem podruhé. Dceru společně pár nazval Augustou. ‚‚Drahá Augusto, vítej na tomto světě. Tvoje maminka i já netrpělivě čekáme, čím se v budoucnu staneš,“ napsal tehdy podnikatel na svém Facebooku.

Mark Zukerberg a jeho žena se stali rodiči poprvé 2. prosince roku 2015, když se narodila jejich dcerka Maxima. Na zveřejněné fotografii sedí vedle své novorozené sestřičky. Už brzy se do školky podívá i mladší August a Mark bude o to pyšnější. Jeden z nejbohatších mužů planety se může pyšnit nejen karierními úspěchy, ale i báječnou rodinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také