TopStar

13. prosince 2017 09:10

Dwayne Johnson se stane otcem! Už potřetí

Radostná zpráva o rozšíření rodiny pětačtyřicetiletého hollywoodského herce Dwayna Johnsona se rozlétla médii jako horká brambora. Sám herec to zveřejnil na svém Instagramu. Hvězda filmu Jumanji: Vítejte v džungli! vložila na Instagram fotografii své dcery Jasmine na vánočním pozadí se sentimentálním popiskem.

‚‚Naše Jasmine chce pronést vážné prohlášení: budeme mít holčičku! Moje nejdražší Lauren Hashian i já jsme neskonale vděční za toto štěstí. Na jaře se staneme tato dvojice společně rodiči už podruhé. A mimo to, Jasmine má radost, že bude starší sestrou a bude svou mladší příbuznou moci chránit,“ okomentoval herec svou fotku.

Congrats @laurenhashianofficial and @therock #LaurenHashian #JasmineJohnson #LovelyLadyLauren #LovelyBabyJas #DwayneJohnson #TheRock #dwaynetherockjohnson #rockyfamily #therockfamily #teambringit #Rocky #dwaynejohnsonfans #dj

Příspěvek sdílený The Rock Br (@therockbr_), Pro 12, 2017 v 6:16 PST

Připomeňme si, že nejmilejší Johnsona Lauren Hashian, se kterou jsou s hercem přes 9 let, mu porodila dcerku Jasmine před dvěma lety (narozeniny oslaví holčička za pár dnů). Z prvního manželství má hvězda kinematografie 16letou dceru Simone. Ta je známou modelkou v agentuře IMG Models a krom toho se v letošním roce stala držitelkou titulu Miss Zlatého glóbu. S otcem se dívka vídá regulerně a často se po jeho boku objevuje i na veřejnosti.

New baby girl on board (Part2) #LaurenHashian #JasmineJohnson #LovelyLadyLauren #LovelyBabyJas #DwayneJohnson #TheRock #dwaynetherockjohnson #rockyfamily #therockfamily #teambringit #Rocky #dwaynejohnsonfans #dj

Příspěvek sdílený The Rock Br (@therockbr_), Pro 12, 2017 v 6:23 PST

Johnson se nejednou nechal slyšet, že své dcery miluje, proto ho novinka o narození další ratolesti silně zasáhla. ‚‚Znovu budu obklopen a zahrnut láskou silné ženské many,“ zakončil herec jedno ze svých interview.

Sdílejte článek

Přečtěte si také