TopStar

1. října 2018 07:51

Eddie Murphy se před šedesátkou zasnoubil! Která kočka ho ulovila?

Známý herec a komik Eddie Murphy (57) se zasnoubil. O ruku požádal svou přítelkyni, australskou modelku Paige Butcher (39). Kráska čeká s hollywoodskou hvězdou druhé dítě, které by se mělo narodit už v prosinci. Snad to tentokrát Eddiemu vydrží!

Před pár dny nachytali paparazzi Murphyho vyvolenou v jednom z losangeleských supermarketů a všimli si na jejím prsteníčku ohromného prstenu s diamantem. Později i sám herec oficiálně oznámil, že se skutečně chystá ženit a Paige Butcher požádal o ruku. Eddie s dívkou vychovává dvouletou dcerku Izzy Oonu a jen před měsícem se ukázalo, že dvojice čeká druhého společného potomka.

Ve vztahu jsou oba aktéři už šest let a teď se spolu rozhodli, že je ten pravý čas se vzít. Pro Murphyho půjde o třetí chystanou svatbu. Se svou první ženou Nicole Mitchell prožil v manželství 13 let. Roku 2008 přichystal svatební ceremonii na ostrově Bora-Bora, kde se chtěl oženit s filmovou producentkou Tracey Edmonds. Po dvou týdnech ale novomanželé oznámili, že svatba byla jen symbolická a registrovat svůj vztah nechtějí.

Dnes je již známo, že se Eddiemu a Paige narodí syn. Pro herce půjde o desáté dítě. Od bývalé ženy Nicole má herec dětí pět, od Butcher jedno. Další tři jsou z různých vztahů.

Eddie Murphy je a vždy byl rozporuplnou osobností. Během své kariéry zažil ohromnou slávu i hluboké propady. Podává skvělé i směšné a nemožné herecké výkony a navíc je oblíbencem bulváru, protože má ve zvyku okořenit média značným množstvím skandálů. Už jako dítě byl fascinován stand up vystoupeními a v rodině byl vždy hlavním showmanem. Když byl teenager, bavil svými vystoupeními hosty po barech, kde byl jednoho dne dokonce označen za nasledovníka Richarda Pryora. Tímto způsobem si vydělal peníze na studium na Nassau College v New Yorku.


Přečtěte si také