TopStar

8. ledna 2014 13:50

Dagmar Dandová

Eliška Bučková: chce navrhovat módu i pro ženy s velikostí XL

Modelka Eliška Bučková má novou zálibu – pustila se do navrhování vlastní módní kolekce. Česká Miss 2008 se stane i tváří kampaně na oblečení, které sama navrhne. A prý to nebudou jen modely velikosti XS, ale dokonce i XL!

„Oslovila mě jedna zahraniční společnost, zdali bych měla zájem o spolupráci a chtěla navrhnout vlastní módní kolekci. V minulosti jsem už o něčem podobném uvažovala, a tak jsem s radostí na spolupráci kývla. Intenzivně se teď věnuji přípravě prvních návrhů, které pojedu prezentovat do Budapešti,“ uvedla Bučková a přiznala, že její přítel Jakub Malina bude první, kdo její výtvory ohodnotí.

A nejen Malina, ale i jeho rodina jí bude radit.

"Uvítám i komentáře Kubovy rodiny. Mají všichni vybraný vkus a dokážou mé návrhy vidět i jinýma očima. Například tak, aby vypadaly dobře i na ženách velikosti L nebo XL. Já si to vždycky představím na hubené modelce, ale chtěla bych, aby modely slušely ženám různých velikostí,“ upřesnila misska, jež se teď rozhodně nenudí.

Bučková toho stíhá docela dost. V loňském roce úspěšně přemohla anorexii a kromě pravidelného cvičení a posilování se vrhla i na zpěv. Údajně plánuje v tomto roce vydat také desku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také