TopStar

21. srpna 2018 08:06

Eliška Bučková na Krétě: Předvedla sexy plavky i křivky

Každý rok právě v srpnu si modelka Eliška Bučková (29) užívá vytoužené dovolené. Před tou sice trávila měsíc na rybářském táboře, teď ale odhodila holinky a vyměnila je za sexy plavky a precizní účesy. No a jak jí to slušelo? Posuďte sami!

Žádné vstávání v šest ráno, žádná rozcvička a běhání kolem dětí do večerky. I když mě to hrozně baví a naplňuje, vždycky se už poslední dny na táboře hrozně těším na dovolenou, budíka nechávám doma, vstávačka pěkně v deset a pak odpočinek na pláži. A večer za dámu na večeři,‘‘ nechala se v jednom rozhovoru slyšet milá rybáře Jakuba Vágnera (36).

Eliška předvedla na Krétě nejen svou postavičku, ale i několik luxusních modelů plavek. Teď si sice užívala s kamarádkou Kateřinou Průšovou (34), už za dva týdny ovšem odlétá se svým partnerem na expedici do Amazonie. ‚‚A to bude zase o těch holinách, spaní ve stanech a dobrodružství. Miluju to všechno. Válení s holkami i ten adrenalin, rybaření v Amazonii s Kubou,‘‘ dodala brunetka.

O postavě Bučkové se ale dost často spekuluje - některým fanouškům přijde její štíhlá postava nesmírně sexy, někteří se zas děsí, že je Česká Miss 2008 přehnaně vyhublá. ‚‚Božínku, dělejte se sebou něco, je to nezdravé, máte ručičky jako pětiletá holčička, no a ty kosti? Promiňte, ale tohle není hezké, doufám, že to vidí osoby, které máte ráda a promluví vám do duše,“ zní komentáře některých sledujících na Eliščině Instagramu.


Přečtěte si také