TopStar

21. března 2018 17:00

Ilona Blašková

Eliška Bučková přišla na představení nového kosmetického produktu a prozradila, jak bylo na dovolené

Modelka Eliška Bučková se nedávno vrátila z dobrodružné dovolené v Africe. I když by raději dala přednost lehátku a koktejlu s paraplíčkem, se svým přítelem, rybářem Jakubem Vágnerem si o takové dovolené může nechat jen zdát.

Eliška přišla na představení nového kosmetického produktu a byla ve svém živlu. Tahle modelka kosmetiku přímo miluje.

"Říkám tomu, že je to nějaká moje obsese nebo nemoc. Někdo sbírá boty, někdo kabelky a já kupuji kosmetiku, kterou třeba nikdy nepoužiju. Ale musím jí mít! Do koupelny se mi to nevejde, takže mám na to speciální skříň,“ prozradila Eliška.

Co se týče barev a aktuálních trendů, tady zůstává krásná modelka konzervativní a dává přednost tomu, co má vyzkoušené. "Já se roky líčím stejně a myslím si, že to tak i zůstane. Těch kreací si užiju dost, takže v tom normálním životě si jedu přírodní barvy."

Podle přítele je však nejkrásnější nenalíčená. Takovou Elišku si teď Jakub mohl užít během jejich dovolené v Africe, odkud se oba vrátili nabití energií a sluncem. „Moje energie ze sluníčka opadla dneska ráno, když se mi začala loupat záda. To vždycky naštve. Ale bylo to úžasné! My jsme si úžasně odpočinuli. Spali jsme asi 10 hodin. Každý večer, jsme byli rybařit. Chytla jsem dvě ryby a ta třetí, kterou chytil Jakub, tak ta mě plácla ocasem přes ucho. Tak to jsem měla chvilku zatmění, ale přežili jsme to oba ve zdraví. Po dvou letech to měla být romantická dovolená, kterou jsem vybrala já. Takže tohle byl už strop. Skončilo to zase u ryb," práskla modelka.

Až bude chtít tu opravdovou dovolenou na lehátkách, pojede prý Eliška s kamarádkami. Tak hlavně, že se oba umí domluvit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také