TopStar

24. června 2018 11:20

Eliška Bučková v roli rybářky! Je sexy nebo vyhublá?

Modelka Eliška Bučková (28) se pro tentokrát vydala se svým partnerem Jakubem Vágnerem rybařit. A že to byla pořádná podívaná. Džínové šortky a drobné bikiny podtrhly její štíhlou postavu. Při takovém pohledu toho Jakub asi moc neulovil, co říkáte?

‚‚Našla jsem cestu k porozumění Jakubovi a nevyčítám mu nic a nedivím se mu, že když má volno, chce jet na ryby. Vím, že to miluje. Miluje, když na ty ryby jedu s ním, ale zase ví, že já s ním jedu, jen když je nad 25 stupňů Celsia,‘‘ zmiňuje modelka, která se snaží poslední dobou trávit po boku svého milého co nejvíce času.

O postavě Elišky se ale dost často spekuluje - některým fanouškům přijde její štíhlá postava nesmírně sexy, někteří se zas děsí, že je Česká Miss 2008 přehnaně vyhublá. ‚‚Božínku, dělejte se sebou něco, je to nezdravé, máte ručičky jako pětiletá holčička, no a ty kosti? Promiňte, ale tohle není hezké, doufám, že to vidí osoby, které máte ráda a promluví vám do duše,“ zní komentáře některých sledujících na Eliščině Instagramu.

Na druhou stranu, vyvolená jednoho ze synů skladatele Karla Vágnera si je vědoma všech svých dostatků i nedostatků a žádný komentář ani fanoušek ji z míry nevyvede. ‚‚No, tak se trošku uklidníme. O mých ramínkách a stavbě horní části těla jsme si povídali už minule. Tak klídek,‘‘ reaguje Bučková na kritické komentáře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také