TopStar

28. července 2016 14:03

Michal Chalupa

Ellie Goulding na dně: Hrozí konec kariéry?

Zpěvačka Ellie Goulding (29) se postupem času slušně vypracovala! Z nenápadné blondýnky se během šesti let působení vyklubala zpěvačka, která vyprodává koncertní haly. Teď je ale osud téhle krásky v ohrožení!

Je vidět, že Ellie na sobě opravdu maká. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Díky zdravotním komplikacím musela zrušit řadu koncertů svého turné! Údajně se přistihla, že řadu nocí jen leží v posteli a nemůže usnout. „Je plná obav. Nechce být unavená před tím, než jde na jeviště. Je to profesionálka a svým fanouškům chce podat tak skvělé vystoupení, jak je to jen možné,“ uvedl zdroj ze zpěvaččina okolí.

„Všechno to cestování skrz různá časová pásma jí nabouralo systém. Ona prostě nemůže spát, a to i když je zpátky v Anglii. Ta nespavost oslabuje její energii,“ pokračoval zdroj. Aby toho nebylo málo, přidali se i lékaři. Ti jí diagnostikovali totální vyčerpání a řekli, že pokud bude koncertovat, nemusí to její hlas vydržet a to by byl pro ni konec.Ellie si proto dala pauzu a odjela odpočívat do Saint-Tropez, protože zrušením dvou evropských festivalů pro tento měsíc získala alespoň trochu času. „Ellie měla teď pár týdnů volno a doufá, že porazí nespavost cvičením a přírodními léky,“ prozradilo blízké okolí zpěvačky.

Sdílejte článek
Štítky koncerty Ellie Goulding

Přečtěte si také