TopStar

24. února 2018 08:18

Emanuele Ridi se v Mexiku pochlubil vymakaným hrudníkem

Italský kuchař Emanuele Ridi (44) si v současnosti užívá volných dní na dovolené v Mexiku. Není na to ale sám, doprovází ho nová láska, tanečnice Lucie Hunčárová (32). Italovy sociální sítě zaplňují fotky ze slunečné destinace a Emanuele se dokonce pro některé svlékl do půli těla. Jak mu to sluší, posuďte sami.

Italský kuchař Emanuele Ridi se vydal se svou novou přítelkyní Lucií Hunčárovou do slunečného Mexika. Tam si šťastný pár užívá zaslouženého volna a fotí si své zážitky o sto šest. Dokonce své fanoušky potěšil fotografií do půli těla, a ačkoli bříško zatahoval, tak bylo znát, že Ridi je častým návštěvníkem posilovny.

‚‚Ostrovan na palmě,“ připsal hvězdný kuchař ke svému příspěvku na Instagramu. A okamžitě se nahrnuly pochvalné komentáře. ‚‚Další adept na hlavní roli v Pobřežní hlídce,“ nechal se slyšet jeden z nadšených fanušků. Další fanynka napsala: ‚‚Perfektní, pan šéfkuchař a vypadá tak pohuble.“ Na což Ridi poděkoval a zareagoval, že po dovolené plánuje dietu a zabere v posilovně.

S krásnou tanečnicí už sdílí kuchař i společnou domácnost. ‚‚Já uklízím, on vaří,“ nechala se Emanuelova vyvolená slyšet pro jeden z rozhovorů. Zároveň se od svého hrdiny učí italsky a tvrdí, že je velmi komické, když Ridi nemůže najít ta správná slova v češtině, tak si ve vzteku dosazuje ta italská. Zkrátka a dobře, tahle dvojice se doma rozhodně nenudí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také