TopStar

16. března 2019 17:00

Tereza Šulcová

Emily Ratajkowski odstartovala válku mezi hubenými a silnějšími ženami!

Modelka Emily Ratajkowski, která se chlubí svým hubeným tělem zveřejnila na sociální síti fotografii se svou plnoštíhlou kamarádkou. Snímek vyvolal lavinu komentářů, kde se veřejnost neshoduje s tím, co je vlastně krásné a zdravé.

Americká modelka a herečka si aplikaci Instagram velmi oblíbila. Co den na této platformě zveřejňuje své polonahé tělo, které sklízí jednu chválu za druhou. Její profil má přes 22 miliónů fanoušků!

Ovšem fotografie s její kamarádkou vyvolala vlnu reakcí. Emily zveřejnila tento snímek za účelem propagace své značky plavek Inamorata. Modelka leží s přítelkyní na dece, kde ukazují své přednosti. Názory se různí. „Emily zveřejnila tuto fotografii z důvodu, aby ukázala, jak má krásnou postavu, oproti ostatním ženám,“ napsala jedna z mnoha uživatelek.

A přidávaly se další ženy. „Není ti hanba, zveřejnit tuto fotku a vystavit svou kamarádku šikaně?“ I tak zněly některé reakce. „Na tuk není hezký pohled a ani není zdravý,“ komentovaly další uživatelky postavu plnoštíhlé ženy.

Herečka z filmu Gone Girl se k celé situaci vyjádřila: „Všechna ta nenávist je šílená. A to jen proto, že jste z této platformy zvyklé na jeden typ těla,“ vysvětluje ženám modelka. „Neznamená to, že pouze tento jeden typ postavy je krásný. Myslím, že vypadá skvěle a jsem pyšná, že nosí plavky právě ode mě. Všechny postavy jsou krásné a doufám, že si to všichni brzy uvědomíte.“


Přečtěte si také