TopStar

2. února 2018 08:10

Emma Stone mění image! Jak se vám nejlépe placená herečka současnosti líbí teď?

V současnosti je pozornost všech médií upřena především na hollywoodskou módní ikonu Emmu Stone, která je nejlépe placenou herečkou současnosti. Nyní se kráska rozhodla experimentovat a změnila svůj look. Nechala si své rovné vlasy proměnit na trvalou. Celou proměnu zveřejnila na svém Instagramu hereččina vizážistka.

Právě Emmina vizížistka Rachel Goodwin zveřejnila, že trvalá je opět v módě a přesvědčila Emmu, aby se vrhla do změny. ‚‚Někdo si dělá tetování, my jsme na trvalé. Jsme tu proto, abychom vám řekli, že vlnité a kudrnaté vlasy se vrací,“ připsala vizážistka ke svému příspěvku na Instagramu.

Podle fotek nejdřív natočili Emmě vlasy na natáčky a až poté zpracovali speciálními chemickými prostředky. Efekt bude podle všech očekávání celkem dlouhodobý, proto si na nový look herečky zvykejme. Zdá se, že obě dívky byly výsledkem práce spokojeny. A jak se nová Emma líbí vám?

Hvězda muzikálu ‚‚La La Land“ je nejlépe placenou herečkou současnosti. Především zmiňovaný hollywoodský muzikál jí dopomohl k prvnímu místu na žebříčku nejlépe vydělávajících hereček. I v soukromí se krásce ale daří. Ačkoli její láska s Andrew Garfieldem už je nejspíše nenávratně pryč, Stone má evidentně lásku novou. Jejím dnešním vyvoleným by měl být režisér Dave McCary.


Přečtěte si také