TopStar

30. května 2018 10:58

Emma Watson je zas sama! Po půlroce se rozešla s Chordem Overstreetem

Hollywoodská kráska Emma Watson (28) o svém soukromí na veřejnosti moc nemluví a dokonce ho skrývá. Proto téměř nikdo nevěděl, že už půl roku chodí s hercem Chordem Overstreetem (28) ze seriálu ‚‚Glee‘‘. A stejně tajně jako dvojice začala randit, tak se i rozešla.

‚‚Emma a Chord nejdřív o svém vztahu vůbec nemluvili. Trávili hodně času společně v Los Angeles. Před několika měsíci ale byli vyfoceni jako pár a všichni tak usoudili, že v Emmině soukromí je vše v naprostém pořádku. Nakonec jim to ale nevyšlo a teď jsou zas každý sám,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj.

A rozchod to asi nebyl úplně poklidný. Emma už si smazala svou bývalou lásku i z Instagramu, i když Chord to zatím neudělal a herečku alespoň virtuálně sleduje i nadále.

Před Overstreetem chodila filmová Hermiona se specialistou z IT Williamem Knightem. V listopadu loňského roku se ale dvojice po dvou letech rozešla. Na seznamu Chordových bývalek je herečka Lily Collins, dcera Bruce Willise a Demi Moore Rumer Willis či neteř slavné herečky Emma Roberts.

Emma Watson strávila dětství v britském Oxfordu, kam se ve svých pěti letech přestěhovala po rozvodu rodičů z Paříže. Když se v devíti letech dozvěděla, že byla vybrána do hlavní ženské role ve fantasy sáze Harry Potter, neměla pravděpodobně vůbec tušení, do jaké míry to změní její život a jaké dveře se před ní díky tomu otevřou. První díl dorazil do kin v roce 2001. Následovalo v přibližně dvouletých intervalech sedm dalších pokračování. Finančně nejúspěšnější filmová sága všech dob dospěla do svého finále v roce 2011. Jenom za poslední dvě části vyinkasovala Emma 30 miliónů dolarů. V roce 2009 byla nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu. No, pánové, tahle úspěšná kráska je teď sama a čeká jen na toho pravého.


Přečtěte si také