TopStar

18. dubna 2018 09:10

Emma Watson se po letech znovu sešla se svými kolegy z Harryho Pottera!

V roce 2010 vyšla poslední část filmu ‚‚Harry Potter a Relikvie smrti - část 2‘‘. Od té doby věrní fanoušci doufají, že své hrdiny opět uvidí pěkně pohromadě v dalším snímku. To se ale doposud nestalo, a tak herci plní přání svých fanoušků aspoň tak, že zveřejňují společné fotky na sociálních sítích.

Hvězdy jedné z nejslavnějších světových ság se pravidelně scházejí a přátelský duch je ani po letech neopouští. Tak třeba před nedávnem zveřejnil představitel filmového Draca Malfoye Tom Felton na svém Instagramu fotku, kde pózuje s kolegyní Emmou Watson a Matthewem Lewisem. ‚‚Spolužáci,‘‘ napsal herec ke svému příspěvku.

Fanoušci začali samozřejmě okamžitě spekulovat, zda nešlo o nějakou pracovní schůzku a trojice se domlouvala na nějakém novém společném projektu. Není tomu tak ale a herecký tým si jen užil několik drinků v místních barech. ‚‚A kde je Harry?‘‘ ptal se nejeden fanoušek.

Fotka získala přes milion lajků a vyvolala tak ve sledujících příjemnou nostalgii. ‚‚Jste tak hezcí. Všechny vás mám hrozně rád, stejně jako filmy o Harrym Potterovi,‘‘ napsal jeden z Feltonových fanoušků.

Emma Watson se v mnoha rozhovorech nechává slyšet, že celý herecký tým se skutečně schází pravidelně, ale nikdy se jim nedaří sjednotit časy, aby byli všichni pohromadě. Na sociálních sítích komunikují ale frekventovaně. Filmy o Harrym Potterovi mají rády i slavní, kupříkladu princ William a jeho choť Kate Middleton se svými dětmi sledují ságu pravidelně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také