TopStar

20. května 2013 11:50

Blanka Konrádová

Emma Watson ukázala dekolt

Herečka Emma Watson, která se proslavila rolí nevinné Hermiony z Harryho Pottera, se stala hvězdou dalšího festivalového dne v Cannes.

Přijela představit svůj nový film The Bling Ring a pojala to opravdu velkolepě. V nádherných šatech od Chanelu ukázala nejen dokonale štíhlé tělo, ale mimoděk odhalila i svůj dekolt.

Ve výběru rozhodně nešlápla vedle a její krásnou postavu by jí mohla závidět kdejaká modelka. Nádhernou róbu doladila něžným účesem a třemi krásnými náušnicemi, které jistě symbolizovaly právě snímek, kvůli kterému do Cannes dorazila.

Film The Bling Ring je natočen podle skutečné události, kdy parta mladých lidí v letech 2008 a 2009 ukradla v domech slavných věci za 60 milionů korun. Mezi 50 postiženými celebritami byli i herec Orlando Bloom, herečka Lindsay Lohan nebo královna večírků Paris Hilton. Na internetu si zjišťovali, kdy slavné osobnosti jsou na cestách, a poté se jim vloupali do honosných sídel.

Na filmovém plátně pak můžete se zatajeným dechem sledovat, jak dívky zlodějky objevují celé místnosti plné drahých šatů, bot a doplňků. Emma Watson v tomto filmu získala první velkou roli právě po kouzelnické Hermioně. V českých kinech se na The Bling Ring můžete těšit od 20. června.

-juf-


Přečtěte si také