TopStar

2. července 2013 06:40

Blanka Konrádová

Emma Watson: Vzrušila mě krev na vlastních nohou

Slavná britská herečka Emma Watson (23) má z natáčení svého posledního filmu Bling Ring pěkně krvavý zážitek.

„Natáčeli jsme scénu v nočním klubu a jedna dívka mě nechtěně řízla do prstu. Byla jsem tak zabraná do tance, že jsem si zranění vůbec nevšimla. Měla jsem v sobě tolik adrenalinu, že jsem dál tancovala jako divá. Krev na nohou jsem viděla až za chvíli. Bylo to šílené, ale i vzrušující,“ řekla herečka, která se proslavila zejména nezapomenutelnou rolí Hermiony z filmů o Harry Potterovi.

Není proto divu, že si herečku na titulní stránku srpnového čísla vybral i magazín Teen Vogue. Své plány do budoucna zatím Emma moc neřeší. Žije vlastně téměř ze dne na den. Herečka má tak nabitý program, že na nějaké plánování budoucnosti není ani pomyšlení. „Mám moc práce a nikdy nevím, co mi zítřek přinese,“ říká.

I když je Emma Watson už delší dobu hodně slavná, stává se, že se s popularitou není schopná vyrovnat. „Zní to divně, ale se slávou se vyrovnávám těžce. Někdy se probudím a přijde mi to všechno jako sen,“ říká Emma Watson.

Na lásku si ale populární herečka čas najde. I přes svou vytíženost si vyšetří chvíle i na soukromí a ráda je tráví se svým přítelem. S Willem Adamoviczem chodí už víc než dva roky. Spojuje je především studium anglického jazyka. Emma se se svým soukromím nikdy moc nesvěřovala. Když se tedy oba se svou láskou pochlubili i na sociální síti, bude to mezi nimi už docela vážné.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také