TopStar

22. ledna 2018 10:54

Enrique i Anna mají dětí dost: Nyní si dopřávají víkend jen pro sebe

Je to pět týdnů, co se blonďaté tenistce a charismatickému zpěvákovi narodila dvojčata Lucy a Nicholas. A je to poprvé od té doby, co se pár rozhodl užít jeden volný víkend o samotě. Paparazziové odchytili zamilované hrdličky, jak se projíždějí na vlastní jachtě.

Novinářům se podařilo vyfotit dvojici právě ve chvíli, kdy jejich loďka odplouvala od břehu. O něco později sama Anna zveřejnila na svém Instagramu několik videí, jak se s Enriquem prohání po mořských vlnách. Že by proto, aby fotografové nebyli v předstihu a fotky nevyvolaly rozruch, že se rodiče nestarají o svá dítka a plaví se po moři?

Enrique ani Anna doposud neokomentovali svůj osobní život a narození dětí. Jediným zdrojem je proto matka Enriqueho a známá televizní moderátorka Isabel Preysler. To právě ona zveřejnila novinu o narození vnoučat: ‚‚Anna nemusela příliš odpočívat nebo navštěvovat lékaře. Bylo to úplně normální těhotenství. Nic neskrývala. Jen vede s Enriquem poklidný život v domácnosti, proto o jejím těhotenství nikdo ani nepolemizoval.“

Budoucí tchyně Anny rovněž zveřejnila slova Enriqueho, že je v sedmém nebi: ‚‚Enrique je neuvěřitelně šťastný, že se stal otcem. Myslím, že Anna bude tou nejlepší matkou, nyní tráví s dětmi veškerý čas.“

I když je dvojice společně sedmnáctým rokem, své soukromí si pořádně střeží. Dokonce se jí podařilo utajit Annino těhotenství po celou dobu jeho trvání. Pár ale nezapomíná na pracovní záležitosti. Enrique Iglesias vydal před nedávnem nový hudební klip písně EL BAO, který už teď pokořuje přední příčky všech hudebních chartů a Anna si ho užívá ve svém instagramovém videu také. Podívejte se sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také