TopStar

18. ledna 2018 12:20

Enrique Iglesias a Anna Kurnikova se pochlubili novorozencem... jak jinak než na Instagramu

Je to přesně měsíc, co se hvězdné tenistce a zpěvákovi, který láme srdce na potkání, narodila dvojčata. Šťastní novopečení rodiče se konečně rozhodli ukázat svá dítka široké veřejnosti. Anna se vyfotila s jedním z dvojčat a zveřejnila fotku na svém Instagramu. Totéž udělal Enrique s dítkem druhým.

‚‚Moje světlo,“ připsali oba rodičové k jejich zveřejněnému příspěvku. Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Na veřejnost se informace o novorozených dostala skrz Enriquovu matku, která se před španělskými novináři prořekla, že Iglesias je v současnosti nejšťastnější, co kdy byl. Dvojice je společně neuvěřitelných 16 let a dohromady se dala při natáčení videoklipu Iglesiasovy písně Escape.

Enrique Iglesias je syn světového pěvce Julia Iglesiase, který ve své době zlomil nejedno ženské srdce. Jeho syn šel jednu dobu v otcových stopách, i přesto se usadil a svou Annu si střeží jako oko v hlavě už neuvěřitelných 16 let. Pár se v minulosti několikrát rozešel, ovšem konfliktní situace nebyly zřejmě natolik významné, aby pár nemohl dále budovat rodinu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram novorozenci první fotky

Přečtěte si také