TopStar

1. října 2013 16:40

Dagmar Dandová

Erbová kápla božskou. Rakovinu nemá, ale nemocná je

Modelka Vlaďka Erbová po svatbě s fotbalistou Tomášem Řepkou hodně zhubla a hned se vyrojily spekulace, že trpí mentální anorexií nebo má rakovinu.

Krátkovlasá kráska tak musela neustále čelit bulvárním útokům a nakonec promluvila: není to ani jedno ani druhé. V pořádku však není.

„Stalo se přesně to, co jsem nechtěla! Řadu měsíců jsem se snažila vysvětlit médiím i okolí, že opravdu netrpím poruchou příjmu potravy. Ale ty všechny otázky kolem mě donutily sdělit fakt, že moje váha a další příznaky patří ke zdravotnímu problému,“ napsala na Facebook modelka a maminka ročního Marcuse a dcery Viktorky.

„Věřím lékařům, kteří se o mě starají, že se můj stav brzy vrátí k normálu. Nehledejte nikdo za tím senzace nebo spekulace. Kolem nás je mnoho jiných více nemocných lidí, než jsem já,“ uvedla Erbová na sociální síti. „Člověk se cítí slabý, i když má jen chřipku,“ dodala.

Erbová by tak mohla trpět třeba Crohnovou nemocí, což je chronické onemocnění zažívacího traktu nebo nemocí štítné žlázy. Ať je to cokoliv, doufáme, že se z toho modelka dostane a držíme palce, ať je zase fit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také