TopStar

11. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Erbová s Řepkou na mizině. Kdo koho živí?

Byli zvyklí žít v luxusu, teď musí šetřit. Taková je finanční realita partnerské dvojice Vlaďka Erbová (31) a Tomáš Řepka (39). Z čeho vlastně žijí?

Vlaďka v reportáži pro letní TOP STAR magazín (vysílá Prima family vždy každé pondělí ve 22.20) přiznala, že je pěkně ouvej a nebýt úspor, už by se nejspíš stěhovali. „Tomáš se mi vždycky smál, že jsem sysel. A teď je najednou rád,“ poznamenala Vlaďka.

Sice honem dodala, že si bývalého fotbalového reprezentanta a vyhlášeného pruďase nevybrala za partnera kvůli penězům, ale příjemná situace to jistě není. „Půl roku jsme oba byli úplně bez výplaty,“ svěřila se modelka (maminka ročního Markuse a školačky Viktorky z předchozího vztahu) upřímně s tím, že pomohly právě úspory.

Tomáš Řepka je momentálně bez stálé vyhlídky na plat. Z postu sportovního ředitele druholigového Mostu se poroučel po dvou měsících (jak jinak) kvůli neshodám. Výdaje má přitom veliké. „Že nebude věčně vydělávat miliony, něco bude stát rozvod a má dvě děti z předchozího vztahu, s tím snad musel počítat dopředu on sám,“ komentuje to praktická Vlaďka.

Ta se přizpůsobila, zřídila si živnost realitní makléřky a snaží se prodat obrovský luxusní dům, ve kterém teď rodina bydlí a který, jak tvrdí, stejně budovala s vizí, že ho později se ziskem zpeněží. V době ekonomické krize si však kolos s vyvolávací cenou čtyřicet miliónů kupce jen tak nenajde, a proto už je ve slevě.

Jana Divišová


Přečtěte si také