TopStar

28. května 2014 13:38

Lenka Zajícová

Erbová srazila exekutora autem. Chudák leží v nemocnici. Vlaďko, úředníci za vaše dluhy nemohou!

Vlaďce Erbové bouchly saze! Při dalším zásahu exekutora hystericky zaútočila na vymahače a ten skončil pod koly jejího luxusního vozu. Podle deníku Blesk na ni bude podána Exekutorským Úřadem pro Prahu 5 žaloba. Vlaďce hrozí až tři roky vězení.

Dnes došlo v Černošicích k napadení úředního vykonavatele, který málem skončil pod koly luxusního automobilu značky Mercedes. Za volantem neseděl nikdo jiný než křehká Vlaďka Erbová.

Napadení aktuálně vyšetřuje policie. Pokud Erbová byla jen rozrušena a do úředníka narazila omylem, bude se čin vyšetřovat jako ublížení na zdraví. V případě, že modelka chtěla úředníkovi ublížit, hrozí jí až několik let vězení. Podle našich informací prý chtěla Erbová s automobilem ujet poté, co se ho exekutor snažil konfiskovat. Erbová do něj naskočila a muže, který se jí postvil do cesty, nemilosrdně srazila. Automobil byl ihned zabaven a nebohý muž převezen do nemocnice. Erbová se poté zhroutila.

Řepka údajně dluží na alimentech částku převyšující jeden milion korun. Zoufalé Vlaďce se nyní aktuálně hroutí celý svět. O zažehnání manželské krize zcela určitě nemůže být řeč.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také