TopStar

7. června 2018 12:21

Ilona Blašková

Ester Ledecká rozšířila svou sbírku medailí!

Ester Ledecká rozšířila svou sbírku medailí. Ovšem tentokrát nemusela podávat žádné sportovní výkony. Dostala vyznamenání za to, že je občankou Prahy 1. Dokonce se stala nejmladší držitelkou čestného titulu. Zatím totiž radnice nedala čestné občanství nikomu, komu by bylo méně než padesát let.

Ester Ledecká sbírá jedno ocenění za druhým. Nově ji doma na poličce slávy přibude vyznamenání čestné občanky Prahy 1. A jak Ester přiznává, už se v těch oceněních, které má, trochu ztrácí. „V tom zápřahu, tak se vše dozvídám na poslední chvíli, že něco takové proběhne. Ani se nestačím pořádně radovat,“ řekla Ester.

Talentovanou sportovkyni přišli podpořit i její rodiče. Zážitek z předávání vyznamenání byl o to silnější, že si připomněli blížící se výročí svatby. „Já jsem v téhle místnosti nebyl třicet let. A před třiceti lety, když jsme tady byli, tak jsme se brali. Je super, že to takhle zapadá,“ zavzpomínal Janek Ledecký.

Vždy když se Ester ocitne v Praze, je překvapená z toho, že ji lidé poznávají na ulici. Stále si tak nemůže zvyknout, že už není neznámou tváří. „Je to vždycky příjemné. Já se nijak jinak nevnímám. Furt si jedu svoje. A jelikož většinu času trávím se svým týmem, tak mě to překvapí vždycky jenom tady v Praze,“ prozradila Ester.

V Česku se zdrží přibližně týden a pak odlétá do Řecka, kde zřejmě pozlobí své trenéry. Chtějí totiž, aby si konečně odpočinula. Jenže to by nebyla Ester. „Nedokážu ležet na pláži, jen tak vykydnutá. Takže windserfuju, sportuji a dělám si svůj režim,“ uzavřela Ledecká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také