TopStar

10. května 2013 06:30

Dagmar Dandová

Estét Korn si nechává narůst srst!

Zpěvák Jiří Korn (63) dostal v novém muzikálu autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí roli pantera Baghíry a už se nemůže dočkat, až se z něj stane zvíře.

„Hrozně rád chodím do zoo, to je moje oblíbené místo. Často jsem tam chodil s dětma, když byly ještě malé a teď jsem nadšený, že se ze mě stane opravdová šelma. Na roli zvířete se náležitě připravuji. Abych se dokázal správně drbat, nechávám si už teď narůst pořádnou srst,“ řekl zpěvák, který si běžně holí celé tělo.

Korn se kromě zpívání příležitostně věnuje i hraní. Památná je jeho role chasníka, který nadbíhá mladé Nadě Konvalinkové v pohádce Honza málem králem. Objevil se ale také ve filmu Anděl s ďáblem v těle, Bathory, 2 Bobule nebo Hranaři. S muzikály má také bohaté zkušenosti, hrál v Monte Christovi, Draculovi, a Mauglím se konečně zase vrací na divadelní prkna.

„Nejradši mám zkoušení. Stmeluje se kolektiv a vzájemně se poznáváme. Když to pak hrajeme před diváky, nikdo z nás už výsledný dojem stejně neovlivní,“ uvedl Korn, který během tiskové konference celou dobu nesundal z očí sluneční brýle.

Teda, Jirko, co pod nimi ukrýváš?

-dad-


Přečtěte si také