TopStar

26. května 2013 17:10

Blanka Konrádová

Etzler definitivně zapomenut! Pavlovčinová už má jiného

Zpěvačka a tanečnice Radka Pavlovčinová (24), která se proslavila avantýrou s tehdy ještě ženatým hercem Miroslavem Etzlerem, konečně ukázala nového přítele. Zná ho z konzervatoře už několik let, ale jiskra přeskočila teprve před měsícem.

„Jmenuje se Michal Krásný, je mu 29 let a je to nejlepší basový kytarista, jakého znám. Působí ve spoustě kapel. Například v Quattro formaggi nebo Top Dream Company. Hrál i s muzikantem Laco Deczim, se kterým před nedávnem natočil v New Yorku desku,“ řekla zpěvačka, která na večírku u příležitosti otevření Mini baru ve Žlutých lázních vypadala velmi zamilovaně.

„V létě s Michalem zatím nic neplánujeme. Budu zkoušet v Divadle Kalich hru Mauglí a asi tam budu hrát opici nebo něco takového,“ smála se Pavlovčinová, která se právě vrátila z Nepálu.

„Byla jsem tam tři týdny s kamarádkou a chodily jsme po horách. Všem to doporučuji. Ničeho se nebojte, jela jsem tam bez očkování, jedla na ulici a jsem tady živá a zdravá. Hrozně se mi líbil nepálský styl života. Lidé jsou tam velmi chudí, nevlastní skoro nic, ale mají radost v srdci, která nám tady opravdu schází. Mají neuvěřitelnou pokoru k životu a každé ráno vstávají s tím, že jsou štastní, protože je nový den a slunce svítí. Chtěla bych se tam za rok zase vrátit, ale Michal se mnou asi nepojede. Živí se hudbou, a tak se bojí o prsty. Kdyby se tam s námi škrábal po horách, mohl by si je poranit.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také