TopStar

4. října 2013 12:51

Etzler se rozplývá: Nela je mnohem krásnější než před dvaceti lety. Co spolu mají?

Oba jsou zadaní, přesto se herci Miroslav Etzler a Nela Boudová vídají denně. Redakci odpověděli exkluzivně na otázku, čím jeden druhého zaujali.

Po dlouhé době se pracovně potkali - tentokrát v Divadle Palace v hlavních rolích představení Heslo Morálka. „Ženy jsou krásné, když zrají. Například Nela je mnohem krásnější, než když jsem jí profesně potkal poprvé, což bylo před nějakými pětadvaceti lety, potkali jsme se v dabingu. Tohle je naše druhé profesní setkání a musím říct, že je pro mě nesmírně inspirativní a velmi dobře se mi s ní zkouší. Zkrátka je pro mě veliké štěstí, že s ní mohu stát na jevišti,“ říká Miroslav Etzler.

Nela Boudová na adresu Miroslava Etzlera říká: „Mirek má jednu zvláštnost, kterou jsem opravdu asi u žádného jiného muže neviděla. Mlčí totiž pouze tehdy, když polyká nějaké sousto jídla. To mu ovšem neubírá na jeho mužnosti, protože jeho historky jsou zábavné. Mirek je navíc taková chodící encyklopedie nebo spíše statistický úřad. Miluje čísla a statistiky. To mě na něm velmi zaujalo. Pravdou ale je, že jinak nemáme příliš mnoho času se poznávat, protože se spíše zajímáme o své role. Takže mě Mirek zajímá hlavně jako pan Diderot,“ říká Nela Boudová.

Tip Prima-Style.cz: Představení Heslo Morálka bude mít slavnostní premiéru v Divadle Palace 17. října. Už tuto sobotu však proběhne v 19:00 hod. veřejná generální zkouška - výtěžek ze vstupného (150 Kč) poputuje na konto Občanského sdružení Elite Handicap Sport.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také