TopStar

29. srpna 2013 08:55

Etzlerovy ženy. Jako přes kopírák...

Na první pohled se zdá, že si herec Miroslav Etzler (48) vybral podobné ženy. Bývalá partnerka, herečka Vilma Cibulková, a současná přítelkyně Helena Bartalošová jsou si v lecčems podobné. Jenže jeden zásadní rozdíl tu je. A do budoucna by mohl Etzlera mrzet.

Vilma je totiž o sedmnáct let starší než Helena. Blíží se padesátce a půvabu má přitom na rozdávání, na první pohled vypadají obě ženy stejně staré. Takže kdo ví, jak bude Helena vypadat v roce 2020, když už teď svou bývalou sokyni "dává" jen tak tak. Zvlášť když se podíváte na poslední letní fotky Vilmy Cibulkové. Ta – přestože je zatím sama – po rozchodu jen září. "Nikoho si nehledám," tvrdila na tiskové konferenci v létě s tím, že se věci stanou samy tak, jak se stát mají. Herečka se věnuje práci, natáčí v televizi a hraje divadlo.

Zato chronický nevěrník Miroslav Etzler bůhvíjak nekvete. Přiznal se, že přibral patnáct kilo a už by to od pohledu chtělo buď shodit, nebo si zpevnit svaly. Drobounká Helena se vedle něj ztrácí. Vztah se dvojici povedlo znovu (poněkolikáté) slepit. Úspěšná podnikatelka Helena Bartalošová, které patří jeden z butiků na Staroměstském náměstí se ochotně nechává po boku svého přítele fotit. Nejvíc jí totiž podle našich informací vadilo, když ji přítel soustavně zapíral.

Mohlo by vás zajímat:

Proč Miroslav Etzler odešel z rodiny už patnáctiletý:

Jak to žilo na večírku seriálu Cesty domů II v pražském Soho:

Všechno, co potřebujete vědět o seriálu Cesty domů II (včetně průvodce novými postavami) najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také