TopStar

1. srpna 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Eva Čížkovská měla strach o dceru: Podstoupila operaci, kterou nikdo v Evropě nikdy nedělal!

Opálená a usměvavá Eva Čížkovská dorazila na oslavu půlsilvestra. Aby také ne, vrátila se akorát z dovolené, na které byla v Portugalsku s celou rodinou, vyjma syna. Rok 2014 ale pro její rodinu nezačal příliš dobře.

„Dcera v lednu prodělala těžkou operaci, protože měla sportovní úraz, takže ta dovolená byla dárek pro ni, jakoby taková rekonvalescence po té operaci,“ prozradila Eva. Naštěstí je ale nyní všechno v pořádku a vypadá to, že mladá krasobruslařka nebude mít trvalé následky. I když nic nebylo jistého, operace byla totiž opravdu náročná. „Zákrok trval dvě a půl hodiny a byl tak atypický, že vlastně nevěděli. Říkali, že v Evropě to nikdo nikdy neviděl a nedělal,“ řekla herečka ještě.

A co že se vlastně dceři stalo? „Měla poúrazovou lupavou kyčel, což je prý běžný úraz, ale jí se stalo ještě to, že soustavnými pády na led si roztříštila sedací sval. Vlastně si ho roztřepila a měla v tom srůsty a kalcifikace. Takže jí to museli celý čistit, rozřezat a dát do stavu, aby ten sval mohl fungovat. To se ale musel nejprve naučit, protože byl zvyklý na něco jiného,“ dodala ještě Eva.

Na VIDEO z večírku se podívejte v dnešních VIP Zprávách, začínají za pět minut osm na Primě:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také