TopStar

23. února 2018 20:00

Eva Decastelo všechny šokovala...Šaty bez spodního prádla a účes z osmdesátek

Na přehlídce návrhářky Terezy Sabáčkové se objevilo nespočet známých osobností. Mezi nimi dorazila i herečka Eva Decastelo (39), která ohromila všechny přítomné nejen svým outfitem pro fajnšmekry, ale i účesem jako z osmdesátek. Fanoušci jsou na rozpacích a příliš neví, co si mají myslet. A co říkáte na Evu vy?

„Levituju třicet centimetrů nad polštářem a děti před spaním můžou počítat opravdovou ovečku,” udělala si Eva legraci ze svého neotřelého účesu. Tento výtvor herečce na hlavě vytvořila její vizážistka Bára, která se po 9 letech vrátila z Ameriky, kde se učila líčit i česat u vizážistky samotné Kim Kardashian.

Fanoušci si z Evy dělají legraci a vtipně popichující komentáře se jí obloukem nevyhly. ‚‚Super ovcestyle, Evi,“ napsal jeden z hereččiných přátel k příspěvku na Instagramu. ‚‚Právě točím pro Američany seriál, kde hraju gangsterskou milenku. Musela jsem změnit image, a tak budu asi měsíc a půl vypadat jako pudl,“ oponovala Decastelo na svou obranu.

V poslední době vypadá Eva fantasticky a výstavní křivky jí může závidět leckterá modelka. Jediné, co Decastelo chybí ke kariéře modelky je výška, se svými 158 cm děvčatům z modelingu konkurovat nemůže.

V současnosti neřeší ale Eva primárně svou figuru. Má až až problémů se svými ratolestmi. ‚‚Michálek totiž zjistil to, co jsem se snažila tajit, a to, že škola trvá minimálně devět let, když budou úplně tupí. A Zuzance to vyžvanil. Obě dvě děti dostaly hysterický záchvat, že prostě devět let do školy chodit nebudou. Tak nevím, co s tím uděláme. Už samozřejmě předstírají, že jim je špatně a do školy nemůžou. Michálka bolí hlavička a Zuzu bříško. Možná to zdědily, protože když já chodila na základku a nechtěla jsem na písemku z matiky, byla jsme si schopná vsugerovat zvýšenou teplotu, aniž jsem musela teploměr máčet v čaji,“ nechala se kráska slyšet pro média.


Přečtěte si také