TopStar

26. března 2018 11:05

Eva Perkausová oslavila 24. narozeniny, my posíláme obrovskou gratulaci!

Moderátorka hlavních zpráv FTV Prima Eva Perkausová oslavuje čtyřiadvacáté narozeniny. Blonďatá kráska září štěstím a nadšením. Život si užívá, jak se patří a přitom předvádí skvělé výkony po boku svého kolegy Romana Šebrleho. A jak zní přání k narozeninám od nás?

‚‚Á je to tu… 24let… už mi mladická nerozvážnost nebude odpuštěna a těžko se na ni budu vymlouvat. Utíká to, utíká. Chtěla jsem všem, kteří jste mi přáli, moc poděkovat,‘‘ napsala Eva na sociálních sítích poděkování také svým fanouškům. A ti se samozřejmě okamžitě nechali slyšet a psali sympatické moderátorce další přání plná milých slov.

Na svůj věk je Eva velmi pracovně zdatná a před nedávnem přešla od moderování Top Staru ke zprávám v hlavním vysílacím čase, kde se představila po boku svého kolegy Romana Šebrleho (43). Nahradila tak Romanovu dosavadní moderátorskou partnerku Gabrielu Laškovou (28), která odešla na mateřskou. Jak dlouho bude ale mimo televizní obrazovky, to zatím neví.

‚‚Trénuju a hlavně musím trénovat vážnější roli a seriózní výraz. Přirozeně se ráda směju a jsem temperamentní, ale přeci jen ve zprávách musím mít seriózní projev. Snažím se s novou rolí a projevem, které zpravodajství vyžaduje, sžívat,‘‘ takhle zněla Evina slova ještě před jejím výstupem. Dnes ale dívka působí suverénně a nervy jsou, zdá se, ty tam.

My přejeme Evě vše nejlepší, obzvlášť úspěchy v jejím pracovním životě, a ať se jí daří kloubit ho se soukromím!

Sdílejte článek

Přečtěte si také